Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen idősen altattátok egy...

Milyen idősen altattátok egy szobában a testvéreket?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves kislányom, aki kezdetektől fogva a saját szobájában alszik egyedül.

Van egy huga , aki most 14 hónapos, ő még éjjel szopizik min. 2x, de arra gondoltam lassan át kellene szoktatni a tesóhoz.

Ki hogy csinálta?


2013. jan. 15. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Az össze gyerekem mindig is egy szobában aludt, és nem szoptattam 14 hónapig, csak 3-ig.
2013. jan. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Két év van közöttük, a kicsi 5 hónapos volt, amikor összeraktuk őket. Most 9 hónapos, egy szobában tesszük le őket, aztán ha felsír, átviszem magunkhoz. Sokat szopizik éjjel még ő is.
2013. jan. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves 1.válaszoló miért érzem a válaszodba , hogy lenézel h még szoptatom?Büszke vagyok rá , h még mindig tudom táplálni.Itt nem ezen van a hangsúly, hanem , h tudnám rávenni h egész éjjel aludjon.

2.válaszoló, én is próbáltam már h együtt teszem le őket, de ha a kicsi ébredt szaladtam át, h a nagyobbat ne keltse fel, de ennek így semmi értelmét nem láttam.

Azért várom még a tapasztalatokat.

2013. jan. 16. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!