Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik otthon is sokat...

Anyukák, akik otthon is sokat hordozzátok a babát, hogy mentek ki pisilni olyankor?

Figyelt kérdés

Azt is írjátok meg kérlek, hogy milyen hordozóeszközt használtok, és hogy mennyi idős a baba.

Köszönöm!



2013. jan. 16. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Rugalmas kendőben hordoztam 5 hónapos koráig, utána csatos háti hordozóban. Hát úgy mentem ki, hogy rajtam volt. :) Ezért nem tettem le, főleg, ha aludt.

Most 9 hónapos, már csak elvétve hordozom itthon. De így is jön utánam a vécére.

2013. jan. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én is hordozom/tam, bár már 2 éves, önjáró. úgy 6 hónapos koráig napi szinten, utána heti többször vettem fel itthon és eleinte bizony mentem vele wc-re akkor is, ha elöl vittem, akkor is, ha háton (de volt kritikus időszak, amikor annyira sírt, h szoptattam is wc-n ülve, mert máshogy nem lehetett, mikor beteg volt). kendőben hordoztam egy éves koráig, utána csatosban s kendőben felváltva
2013. jan. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ekem fura hogy wc-n szoptatni meg rajtatok van.Nem bantasbol tenyleg de pisilni egyedul szokas nem?majd kezet mosni es lehet ujra felvenni nem?en leraktam az agyacskajaba es 1 perc alatt elvegeztem ha sirt felvettem.
2013. jan. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Az elsőnél még én is úgy voltam vele, hogy vécére menni csak egyedül, legalább ott legyen nyugtom. Párszor volt, hogy egy-egy nyilvános helyen, plázában be kellett vinnem magammal, csodálkoztam is, hogy mennyire nem jövök zavarba.

Aztán jött a szobatisztaságra szoktatás, amihez mindenképp jól jön, ha látja, hogy a felnőttek is a vécébe intézik. Akkor kezdett el bejönni velünk. Ezzel párhuzamosan született a kicsi, akit praktikus okokból kezdtem hordozni, így ez a két dolog járult hozzá ahhoz, hogy már nem vagyok szégyenlős ebből a szempontból.

Korábban én is hülyének tartottam, aki ilyesmit csinál, ma már természetes. Nagyobb korukban nyilván nem fog így maradni.

2013. jan. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem tartalak hujenek felre ertes ne essek:)
2013. jan. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
rugalmas kendőt használok, 2,5 hónapos. Én nem csinálok ebből ügyet, ha nagyon kell akkor kimegyek akkor is ha rajtam van. Vigyázok rá hogy az egyik kezemmel ne érjek semmihez a wc-ben, azzal csak őt tartom, a fejét még nem tartja stabilan. A másik kezemmel intézek mindent, aztán mind a kettőt megmosom. Meg sem fordult a fejemben hogy csak emiatt letegyem, ő még nem fogja fel hogy mi történik, viszont megnyugtatja a testközelségem.
2013. jan. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nekem leginkább technikai problémám van ezzel, kicsi a wc, és egy elég nagy méretű háti hordozónk van, félek, hogy beakadnék vele, leülni meg amúgy se tudnék. :o)


Csak épp ma jártam így, hogy felvettem, és aztán hirtelen eléggé kellett, de arra gondoltam, hogy akkor biztos sírni kezd, mert ugye megörült, hogy végre felvettem...

2013. jan. 16. 22:38
 8/10 anonim ***** válasza:

Én kendőben hordoztam a lányom, és ha épp aludt rajtam, vagy tudtam, hogy nyűgös és ordítás lenne, akkor jött velem együtt:). Nekem is idegen volt eleinte, de aztán már nem zavart:). Nem tudom, hogy ezért- e de nálunk pl. nem is használta a bilit, kicsivel két éves kora előtt lett szobatiszta, egyből WC- be intézte, godnolom ez volt a természetes:).

A "nagyméretű háti hordozó" az mit jelent? Vázasban van rajtad otthon? Mennyi idős a Kicsi:)?

2013. jan. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen, vázasban, amolyan túrázós.

Nekem nem is lenne szabad hordozni nagyon, de most is abban figyel a hátamon, mert irtó nyűgös volt.

Amióta fogzik, nem akar komfort szopizni, és így elaltatnom is nagyon nehéz. Ebben meg gyakran bealszik. Utána szerencsére át tudom tenni az ágyába.

Ja, 7,5 hónapos. :o)

2013. jan. 17. 10:32
 10/10 anonim ***** válasza:

Mei tai-ban hordozom a babámat, főleg most h. jön a foga.

Simán viszem wc-re, azért a pár percért nem raknám le orditani. 8 hónapos

2013. jan. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!