Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor vírus vagy baci...

Most akkor vírus vagy baci okozza az influenzát?

Figyelt kérdés

Nem értem mert azt mondják ha vírus akkor majd magától gyógyul és nem jó rá az antibiotikum ha meg baktérium akkor van a ge....sz mert az már gáz!!

Ez egy szezonális dolog miért kell ennyire be..ni tőle??

Tegyük már ezt tisztába valaki mondja el nekem!!

És ha valaki elkapja akkor mi a teendő komolyabb gyógyszerek nélkül?

Van egyí 4,5 éves és egy 6 hónapos gyerkőcöm nagyon féltem őket!!

Oltást nem engedtem beadni!!

De most kérek mindenkit nem kell ezért leordítani a fejemet mert milyen felelőtlen anyuka vagyok hogy juj nem adattad be az oltást!!Biztos sokan gondolkodnak ugyanigy!!

Ki ért velem egyet hogy nem oltatom?!!


2013. jan. 16. 19:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
34%
Ahhoz egyébként, hogy nem megy oviba, nagyon gratulálok, iskolába és egyetemre se add, vagy akár azonnal tedd szkafanderbe. Őrület...
2013. jan. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Nagyon rosszul teszed, hogy nem járatod oviba. Semmit nem fejlődik az immunrendszere. Ha majd 5 évesen viszed oviba, mert kötelező lesz akkor már, majd 2 nap múlva megint beteg lesz, majd gyógyszer, megy 2 hetet és megint beteg lesz, mert az immunrendszere nem erősödött, mert nem járt közösségbe. Ha járt volna 3 éves korától oviba, most már fejlettebb lenne az immunrendszere, nehezebben betegedne meg.

De, te tudod. Ismerek olyan kislányt, aki 5 évesen ment oviba, mert őt nem vették fel addig, mert otthon volt az anyja. Értelmileg nincs olyan fejlett a kislány, mint azok, akik 3 évesen kezdték az ovit.

2013. jan. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Hát lehet kedves Orvos!!, Hogy te erre esküdtél fel tudom ,mert nővér vagyok , de neked ez a dolgod hogy beadjad a sok idióta oltást mert fizet a gyógyszercég meg támogat!!

És főleg a sok buta ember meg be is dől!!

Már bocsi de ez az igazság!!

Ma vittem a kislányomat egészséges rendelésre és láttam sok embernél az agyhártya elleni vakcinát ,és volt köztük aki már a 3. oltást adatta be!!

Jézusom hát majd meglátják ,nem most hanem több 10 év mulva mi lesz a gyerekeinkkel!!

Mindenki azt hiszi milyen hude jó az oltás , hátnem!!!

Ja lassu népirtásra szolgál!!!!

És szerintem nincs is semmilyen H1N1 vírus!!

2013. jan. 17. 17:42
 24/26 A kérdező kommentje:
Hát pont ezt csináltam mikor 3 éves lett és ment oviba, és mindig antibiotikum lett a vége 2 hetente ,na erre azt mondtam hogy elég nem mérgezem tovább a gyerekeme!
2013. jan. 17. 17:44
 25/26 anonim ***** válasza:
Rendkívül primitív és buta minden írásod, mind nyelvtani, mind minden egyéb szinten, tehát ezzel nem jó vitatkozni, mert az ember érzi, hogy fogy az agya. Szép estét neked, tégy belátásod szerint.
2013. jan. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Senki nem támogat egyébként, nem orvosként, hanem pszichológusként helyezkedtem el végül. Oltást csak magamnak és a családomnak adok be.
2013. jan. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!