Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire is jó a tolókaros tricikli?

Mire is jó a tolókaros tricikli?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert én idegenkedem tőle kicsit, valahogy nem tetszenek. Főleg a feltűnő színű, kutyafejű változatok. Gondolom azok a babák használják inkább, akik nem szeretik a babakocsit, de még nem tudnák tekerni a triciklit. Vagy nem? Ha nem toporzékol a majd a lányom érte, akkor inkább kihagynám. Nagy élménytől fosztom meg ezzel?
2009. aug. 29. 23:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
92%
ja és nagyon kényelmetlen is lehet,ha nem lábtartón pihen a lába.
2009. aug. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
46%

Nekünk ilyen van és a 13 hónapos lányom sír, mikor kivesszük belőle, imádja!


[link]

2009. aug. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
60%
Nekünk is hasonló volt mint az előző linken, csak valami minta volt mg benne ráadásképp!A lányom imádta.És igen a lábtartós jobb.Hiába giccsesebb, de színesebb, érdekesebb a gyereknek, és már 9-10 hónapos kortól tolható benne!Sajna a lányom már kinőtte, de 4-5 éves koráig szinte együtt nőtt a lánnyal!Picinek lábtartósan, aztán anélkül pedálozva, majd lekerült a tolókar is és végül már egyedül tekerte!Még néha beleül, de már nagyon viharvert szegény!mi igazán kihasználtuk a giccsenek látott csúnyaságot!
2009. aug. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nem kellene giccsre nevelni a gyereket 1 éves korában!
2009. aug. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
63%

21.43asnak:

a decathlonos linkes vagyok és aki azt irta h fixálhato a pedál.

Szoval az egy évesnek nem veszek biciklit.

Annyira taszitank ezek a giccses cuccok mint mikor elektromos kerékpárt látok(felnőttnél)

2009. aug. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
65%
oké,akkor ne vegyél.
2009. aug. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 31. 21:37
 18/19 anonim ***** válasza:
63%
16:20-as:Bocs,de egy gyerek az gyerek.Jobban szeretik a feltűnő,zenélő,többfunkciós játékokat,mint a nem giccses egyszerűbbet.Te nem is vettél még irreális lehetetlen színű játékot a gyerekednek?Én sem giccsre akarom nevelni,hanem mint anyuka tisztába vagyok azzal,hogy egy 1 év körüli gyerekre fejlesztő hatással vannak ezek az itt-ott nyomogatható,hangot adó,világító bicajok.Egyébként milyen lesz a gyerekem,ha giccsre nevelem a te szavaid szerint?Nem értem,hogy ez,hogy kapcsolódik egy közönséges triciklihez???Elnézést,de kiakasztanak az ilyen kijelentések...Ja,és remélem,hogy találsz fekete-fehér bicajt.Sok sikert!
2009. aug. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
53%
Nem fekete-fehér,de ne is lila-zöld,a jóízlésnek is van határa és van a kettő közötti átmenet nem??
2009. szept. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!