Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy altatjátok 1 év körüli...

Gabszem kérdése:

Hogy altatjátok 1 év körüli babátokat?

Figyelt kérdés

Aki ringatva altatja, hány kg a baba?

Kislányom 13 kg lesz lassan és csak a kezemben hajlandó elaludni. Nagyon fárasztó, mert néha 20-30 percig is kell cipelni...


2013. jan. 17. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ugyan így voltam az első babámmal ringattam és velem aludt a kiságyat nem nagyon ismerte a 2. gyermekem már valamivel jobb volt igaz őt is ringatni kellett de elaludt és betettem a kiságyba na a 3. gyermekemmel másképpen csináltam tanulva az első kettőből első perctől kiságy igaz ő is 6 hónapos kor körül nem akart már aludni csak velem de nem hagytam magam 3 nap kritikus volt de elvontam a figyelmét díszes kis párnával amivel a mai napig alszik és most lesz márciusba 3 éves de a kiságyhoz ragaszkodik nem akar az új hercegnős ágyába feküdni először próbáld magad mellé rakni és úgy tenni mintha aludnál hátha elalszik berakhatod az ágyában is próbálgasd csak ne add fel
2013. jan. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ő az ágyában alszik születése óta és külön szobában is, de az elaltatásnál ringatni kell míg elalszik és utána beteszem az ágyába és alszik. A gondom csak az hogy nagyon megterhelő már ennyit dajkálni, cipelni. De ha az ágyába tesszük akkor csak felpörgeti magát, feláll és nem alszik.
2013. jan. 17. 21:14
 3/11 anonim ***** válasza:
hát elhiszem hogy nehéz próbáld úgy hogy az ágyában simogatod halkan énekelsz neki vagy ülve ringatod egy kicsit és lefekteted simogatod csak ne sétálj vele
2013. jan. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Juj, tényleg fárasztó lehet. :/ Sajnos jó tanácsot nem tudok mondani, mert az én babám újszülöttként sem igényelte a ringatást. Mindig az volt, hogy cicin/cumisüvegen elaludt, letettem, simiztem még picit, aztán már el is jöhettem mellőle. Most 14 Hónapos elalvás előtt még iszik egy tápszert. Ha már nagyon álmos, akkor elalszik rajta, de van, hogy leteszem és simogatom a fejét, dudorászok. Erre elszokott aludni. Talán te is próbáld meg, hogy leteszed és ott maradsz még mellette.
2013. jan. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kedves Gabszem! Átérzem a helyzetedet. Az én 1 éves vizilovam, aki szintén röpke 13 kg, most aludt el. Cirka 3/4 óra bohóckodás után. Na, én már egy ideje nem sétálok vele, mert nem bírja a derekam. Egy ideig ringatóztunk a fotelban, aztán betettem az ágyába. Simogattam a haját, hátát, dudorásztam, és vagy 25-ször húztam fel a zenélő oroszlánt. De azt kell mondjam, javul a helyzet. Ezelőtt kb 2 hónappal még minimum másfél órát ringattam, énekeltem,és ha letettem,felkelt.Lassan haladunk előre. Addig is kitartást neked is!
2013. jan. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Te jo eg, 13 kilo.... Az en egy eves lanyom 10 kilo es esleg duci, jo kover lehet akkor a tied. :-)
2013. jan. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 kíváncsicska ***** válasza:
Az én lányom is ringatva aludt el, de mikor már nehéznek találtam akkor kipróbáltam azt (ő még szopizik 14 hónapos) hogy az esti szopi után nem felvettem, hanem az ágyon fekszek mellette és simogatom.Ugyanannyi idő alatt aludt el mintha ringattam volna.Szerencsére nekem ez egyszerű volt.Majd a következő lépés lesz nemsokára hogy a kiságyában aludjon el egyedül.Remélem ezt az akadályt is könnyen vesszük.Kitartást kívánok neked
2013. jan. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Melléfeküdni nem tudok, mert rácsoságyban alszik, ha leteszem akkor meg nem fekszik ,hanem felpattan, feláll, játszik, nem tudom hogy lehetne így simogatni meg énekelgetni neki mert olyan mint egy kis sajtkukac :) Muszáj lesz most már valamelyik trükköt bevetni, köszi a válaszokat.
2013. jan. 18. 08:22
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát az én kislányom "csak" 9,5 kg de ringatva altatom,megvárom amíg már nagyon fáradt és úgy max. 5 perc alatt elalszik a kezemben,de néha már magától igényli az elalvást,minden baba megérik rá egyszer,ez sem egyforma náluk,mint semmi más :-)

"kedves" nem tudom hányas válaszoló,aki "lekövérezte" a kérdező kisbabáját,nem tudom neked hogy esne,de lehet az ő babája sok-sok centivel magasabb a tiédnél vagy nehezebb a csontozata!!

2013. jan. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem bántódtam meg a kövérezésen, szerintem nem úgy gondolta... Babám hosszú is, 86-os ruhákat hord már (az a 2 éves gyerekek mérete :)
2013. jan. 18. 08:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!