Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utálom a babakocsinkat!...

Utálom a babakocsinkat! Vennék másikat, de milyet?

Figyelt kérdés
rengeteget gondolkoztam a babakocsin még a fiúnk születése előtt, hogy melyiket vegyem. aztán úgy hittem megtaláltam a tökéleteset, a vaterán. újnak volt hírdetve, de láthatóan használták már előtte. a színe sem volt olyan mint a képen. már közel volt a szülés ideje, így se energiám se időm nem volt már ahhoz, hogy visszaküldjem, de utólag nézve, igenis vissza kellett volna küldenem. ez egy angol,többfunkciós babakocsi, itthon nem kapható. funkciójában remek, extra könnyű, nagyon lazán kinyitható ás csukható. most 9 hónapos a fiam és váltanánk a sport ülésére, de utálja. láthatóan extra nagy az ülése, kényelmetlenül ül benne. mellesleg picit instabil szerkezet. továbbá-bár ez csupán az én bajom- nem is tetszik a babakocsi. őszintén szólva szívem szakad meg, hogy nem vettem új, másfajta babakocsit neki anno. annyira váltanék, de mindenki próbál lebeszélni róla.. tényleg meglehet, hogy 1 éves korára utálni fog babakocsizni és onnantól kezdve elfelejthetem a babakocsizást ? ha eladnám ezt, érdemes beruházni egy másik multifunkcionális kocsira (pl bugabbo cameleon-használtan), vagy vegyek sportbabakocsit ? annyira nem tudom mitévő legyek :(( szeretnénk majd másodikat, de kb 2 év múlva. Te mit tennél ?
2013. jan. 18. 12:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is csak sima sportkocsit vennék, de már lehet, hogy azt sem. Nemsokára járni fog a fiad, nem biztos, hogy van értelme az új kocsinak. Szerintem várj egy kicsit, tavasszal majd sokminden kiderül: lehet, hogy belenő a kocsiba, vagy nem is kell használnod.
2013. jan. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!