Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen poharat vegyek 9...

Milyen poharat vegyek 9 hónapos kislányomnak? Van neki egy csőrős de abból egyszerűen nem lehet szívni az innivalót.

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Akkor neki nem jó a szelepes, van olyan is, ami nem csepegésmentes, mi olyat használunk.

Másik lehetőség, pohárból itatni, kb 2 hét volt, mire megtanulta a fiam, addig mindenhol víz, illetve tea volt, de megérte. Olyan poharat vegyél, aminek mindkét oldalon van füle.

Eszembe jutott még valami, megpróbálhatod a szopókás üdítős/ásványvizes palackot is, vannak babák, akik nagyon szeretnek inni belőle.

2009. aug. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a baj, hogy nem szívta a csőröst!Arra is szépen megtanítottam a kislányom.Vettem dobozos innivalót, és mikor bekapta a szívószálat kicsit nyomtam a flakonon, aztán nem, és reflexszerűen utánaszívott!Ezt néhány napig csináltuk, aztán elővettem a aventes csőröst, és szépen szívta!De nem sokáig, mert a pohárból ivás izgisebbnek bizonyult.
2009. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT.KIPRÓBÁLOM A POHÁRITATÁST,MEGPRÓBÁLOM DE AZ AVENTESRŐL VISZONT NEM OLVASOK JÓKAT.A BABYLOVE-S POHARAT DICSÉRIK NAGYON.
2009. aug. 30. 21:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Sima pohárból ivott mindkét fiam 2 hónapos koruk óta!
2009. aug. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!