Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől puffadhat minden hajnalb...

Mitől puffadhat minden hajnalban a 8 hónapos babám hasa?

Figyelt kérdés
Minden hajnal egy kínlódás. Fél 5 körül kezdődik. Ébred 10-20 percenként, sír, ha tornáztatom a lábát, pukkantgat nagy nehezen. Aztán cicivel visszaalszik, és rövid idő múlva kezdődik elölről.

2013. jan. 20. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
attól függ milyen ételeket adsz neki, a káposzta, borsó általában puffasztóak
2013. jan. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezeknek nyomát se látja, se ő, se én.
2013. jan. 20. 14:47
 3/6 anonim válasza:
Szia!ez nagyon jo kérdés nàlunk is ez van a fiam nyolc hos.én is vigyàzok mit adok neki mégis....vacsira ti mit esztek?
2013. jan. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még nem sok mindent. Általában kenyér meg hús, vagy ha maradt ebédről zöldség meg hús, akkor azt.
2013. jan. 21. 14:26
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Gondoltam, hátha olvasod még.

Ma voltunk a dokinéninél más okból, de felvetettem ezt a problémát is.

Ő azt mondta, hogy éjjel kevesebb vmilyen enzim termelődik, ami lebontja az anyatejet, ezért mivel éjjel is cicizik, hajnalra beáll ez az állapot.

Úgyhogy most tudom az elvi problémát, okosabb nem vagyok, mert hogy cici nélkül nem tudom, hogy kellene visszaaltatnom éjnek évadján.

Jelenleg abban a fázisban van, hogy 2,5 óránál többet nem alszik egybe, és már az is jónak mondható...

2013. jan. 22. 21:52
 6/6 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Ha esetleg még olvasod,mi segített végül nektek?

Ugyanígy vagyok a 4 hónapos kisfiammal,hajnaltól szenved,és előtte is max. 3 óránként kel. Anyatejes ő is.

Én teljes tejmentes,gluténmentes,szója mentes és 95%-ban ban tojásmentes diétát tartok,emellett semmi puffasztót nem eszem. Nálunk véres széklet is volt.


Köszönöm,ha válaszolsz.

2022. dec. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!