Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Hogyan sűrítetek 8-9...

Anyukák! Hogyan sűrítetek 8-9 hósnak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Át szeretném szoktatni arra amit mi eszünk, de kaphatja a főzeléket lisztes rántással, habarással? Ti mennyi lisztet, olajat, tejfölt használtok magatoknak, amit a kicsinek is adtok szívesen?Félek, hogy én nagyon berántom, és az neki nem jó...Miket adtok, adtatok neki a ti ételeitekből ennyi idősen?Köszönöm!!!!
2013. jan. 21. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Már mindent adtam neki, ugyan úgy habartam rántottam... Az égvilágon semmi baja nem volt tőle. Persze nem minden nap adtam ilyen kaját és magunknak sem csináltam minden nap... Ennyi idősen már sok fűszert is ehet már, úgyhogy nyugodtan.
2013. jan. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia. Én ma borsófőzeléket csináltam neki, és ugyanúgy ahogy mi is esszük. Csirkehusit tettem neki bele. Semmi baja nincs tőle. Annyi, hogy a borsót átpaszíroztam neki.

8 hónapos.

2013. jan. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!