Hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés
A kislányom 5hónapos lesz 27-én és kb egy hónapja csak tápszeres.Kóstolgatott már almát,őszibarackot,sütőtököt(nem annyira ízlett),meg tejpépet.Az a kérdésem,hogy mikor válthatok ki neki egy adagot teljesen ezek közül.2,5 hete kóstolgat.
2013. jan. 21. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
5 hónaposan még nem kellene kiváltani semmilyen étkezést. Szerintem. Nálunk másfél hónap volt mire eljutottunk odáig. Csak anyatejes volt a babám.
2013. jan. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha már 3-4 napja kapott új ételt, és nincs vele gond, akkor adj neki annyit amennyit kér. És utánna még kapjon tápszert. Majd lassan egyre tobbet fog enni, és egyre kevesebb tejet inni. Ha már napok óta nem fog tejet kérni akkor kiváltott egy étkezést. Sietni nem kell, ez simán lehet 6 hét is. Általában egy étkezés kiváltása 1 hónapig tart.
2013. jan. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én úgy tudom hogy a babák emésztőrendszere 6 hónapos korukig még a kóstolagtásra sem áll teljesen készen. Én tuti nem kezdeném ilyen idősen, megvárnám a 6 hónapot, akkor is ha tápszeres.
2013. jan. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!