Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek későn alszik el este a...

Akinek későn alszik el este a babája mit próbált ki hogy előbb kidőljön?

Figyelt kérdés

2013. jan. 21. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag mindent. Bár az este fél 10, 10 óra egy egyévesnek késő-e, szerintem az. Rengeteget játszottunk, nagyokat sétáltunk, keveset hagytam aludni du, de semmi nem vált be. Szinte felpörög a fürdés közben, és kész! Ha addig álmos volt, aztán már tuti nem az.
2013. jan. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
reggel nem próbáltad előbb kelteni? én ma ezt tettem de amilyen hisztis volt egész délelőtt.. habár lehet pár napig ezt kéne csinálni aztán majdcsak átáll. jobbat nem tudok, csak mondom hátha valaki tud más ötletet is :)
2013. jan. 21. 16:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a babád?

Mi nem hagytuk délután sokat aludni. Persze ha még nagyon kicsi akkor aludjon akkor és amennyit Ő akar.

2013. jan. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Reggel fél 8, 8-kor kel, napközben alszik 2*max.1 órát. Igazi duracelles!
2013. jan. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hordozókendőben magamra kötöm, abban elalszik kb fél óra alatt, utána átteszem a kiságyba és alszik tovább. 12 hetes, 6 hetes kora óta van meg a kendő, eddig a legjobb befektetésem volt.
2013. jan. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4,5 hónapos, és szinte születésétől fogva este 11 körül alszik el. Már mindent próbáltunk a korábban fürdetést, sok sétát, nem hagytuk napközben aludni, de semmi sem jött be. Ő ekkor alszik el, megszoktuk, neki is jó így. Reggel 9-ig alszik.
2013. jan. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az én babám 9hónapos. régen 8körül aludt mint a kis angyalok amióta meg fogzott kitolódott neki azóta így alszik :/. meg hát most kezd elindulni úgyhogy lehet bele kell törődnöm az estig tartó viháncolásba :).
2013. jan. 21. 18:24
 8/8 anyács ***** válasza:

Nekem igaz 14 hónapos a lányom, de van, hogy rájött az éjszakzhatnék., és akkor reggel jó sokáig aludt,teljesen eltolódtunk...

Kitaláltam, hogy hamarabbra rakom a fürdést egy órával, (8 helyett fél7-7), utána vacsi, és akkor még lehet játszani egy kicsit, ha muszáj. Általában nem muszáj, 8-fél9 körül mindig elalszik, reggel 8-fél9 körül kelünk.


Tökéletesen bevált a dolog, az óraátváltáskor meg majd nem tudom hogy oldom meg:D

2013. febr. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!