Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Citromle fogzasra?

Citromle fogzasra?

Figyelt kérdés

10 honapos kisfiam nagyon szenved a fogzastol. Alul 2 es felul 2 kijott mar, de gondolom jon a tobbi.

Mar az osszes kremet, port kiprobaltuk, de egyik sem valt be.

Most kaptam a tippet hogy citromlet probaljuk ki. Volt aki kiprobalta??? Hogyan kell hasznalni, alkalmazni???


2013. jan. 21. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
felsorolod miket használtatok? hátha úgy tudnánk ajánlani még valamit. amúgy állítólag jó nekem egy 3gyerekes anyuka mondta a citromlét, meg a nagymamám az ecetes vizet mondta még. ez még ha előre kened oké is de ha a hátsók jönnek arra más megoldás kell mert szétharapja az ujjad. én már a szemfogánál alig tudom bekenni úgy harap
2013. jan. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szia. Angliaban elunk szoval csak az ittenieket tudom felsorolni.

Bonjela, Dentinox, Anbesol, homeopatias szerek, plusz fogzasra levo por, Panadol, Nurofen ezt a ket utobbi otthonrol hozzattam.

2013. jan. 21. 20:32
 3/11 A kérdező kommentje:
bocsi, hozattam
2013. jan. 21. 20:33
 4/11 anonim ***** válasza:
1. vagyok. csak azért kérdem mert én most akarom az Osanitot kipróbálni csak hozatok mert itthon nem lehet kapni. remélem beválik mert szenvedünk és még szinte sehol a fog. ezt próbáltad már?
2013. jan. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nem meg nem, nem is hallottam rola

ez mi pontosan??? krem, por??

2013. jan. 22. 17:47
 6/11 anonim ***** válasza:

homeopátiás bogyó, küldök linket, még én se láttam ilyet élőbe, de már jó lenne mert nagyon kéne :).

[link]

2013. jan. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

még itt olvashatsz róla

[link]

2013. jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szia. Nagyon koszonom a tippet, es a linket. Mar rajta is vagyok a beszerzesen. Remelem segiteni fog, mert mar nagyon ki vagyok en is meg a kisfiam is.
2013. jan. 23. 16:45
 9/11 anonim ***** válasza:
szia! nekem holnap ha minden igaz megjön, ha gondolod megírom nekünk bevált e! tudsz ott kinn is valahonnan szerezni azért?
2013. jan. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ja és nincs mit :). egyébként innen lehet úgy tudom csak M.o-on rendelni:

[link]

esetleg ha kint nincs, kérd meg rokonaidat hogy küldjenek ki!

2013. jan. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!