Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » ALvási praktikák, kinek jött be?

ALvási praktikák, kinek jött be?

Figyelt kérdés
Nem tudom hányadik paraktikát próbálom, de most az van soron, hogy valami "anyaszagú" pólót, vagy bármit adok neki alváshoz...a nagyobb gond az éjszakai alvással van, mint aki retteg a sötétben egyedül, ma éjjel is takaróval együtt kaptam ki a helyéről, annyira keservesen sírt, 2 körül megint nálunk kötött ki hiába játszottam le neki babazenét este elalváshoz, ugyanúgy utált a helyén aludni. Most alszik a pólómmal, kíváncsi vagyok az éjszakai alváshoz megnyugtatja e.....kinek van ezzel jó tapasztalata?
2013. jan. 22. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a kicsi? van éjjeli fény a szobájában? esetleg át lehetne tenni máshova az ágyat? ismerősömék gyereke utált a kiságyában aludni, lecserélték sima kis heverőre és ott nyugodtan alszik. lehet zavarja a bezártság érzés. egyébként én együtt alszok mindkét fiammal, mert már annyira hulla voltam az állandó mászkálástól. és a házaséletünk sem szenvedi meg. én is az első gyereknél aggódtam ilyenek miatt, azóta feladtam az elveimet és inkább alszik mindenki nyugodtan. majd ha nagyobbak lesznek, alszanak külön.
2013. jan. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még csak 3 hónapos...van éjjeli fénye, tegnap odatettem a pelnkázó szélére hogy még erősebb legyen a fénye....igen nekünk is szinte minden nap velünk alszik, pedig hevesen tiltakoztam ellene, hogy neki megvan a helye...de nem tudom szenvedni hagyni, mikor ennyire keservesen sír, melletünk pedig a világ legnyugodtabb babája, és majdnem az éjszakát is végigalussza, ha a helyén van meg 4-5 ször felkel és nem szopizni....
2013. jan. 22. 12:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Ey három hónapos picúrnak melletted van a "helye":), még éjjel is. Ez a "garancia" a túlélésre, ez az evolúciós "törvény":). Szóval semmi rosszat nem teszel ha magad mellé veszed. Eljön az ideje a különalvásnak is:). Persze próbálkozni lehet, "humásnus" módszerekkel mint az anyaszagú póló, de semmi ok a kéltségbeesésre ha nem "sikerül" idejekorán a külön altatás:).

Más kérdés, hogy vannak babák, akiket nem zavar ha külön alszanak, az is rendben van.

2013. jan. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ez 6 hónapos kisfiamnál vált be.

Volt egy hálóingem amit nagyon sokat hordtam és betettem neki a kiságyba onnantól a helyén aludt sírások nélkül.

Viszont kislányomnál nem jött be.

2013. jan. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!