Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért használnak olyan sokan...

Miért használnak olyan sokan LATEX cumit? Jobb, vagy miért?

Figyelt kérdés
Mi szilikont használunk és annyira nehéh Neki újat venni,mert vagy nincs csak latex a boltba vagy nem tetszik a mintája vagy horror áron van. Most végig néztem teszveszt,vaterát egy darab szilikon cumit nem találtam. miért?
2013. jan. 23. 12:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg pont, hogy szinte már csak szilikon cumikat lehet kapni, latexet szinte sehol.Most ez a szilikon a menő. Az én fiam a jó kis hagyományos latex cseresznyecumit szereti, minden patikában lehet kapni szerencsére, de boltokban én mindig csak a szilikonos hiper-szuper, MAM meg ezernemtudomhány forintos cumikba botlottam
2013. jan. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálunk azon múlt h melyiket fogadja el.A szilikon nyert.:)
2013. jan. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Brendon?

Mi is szilikon cumit veszünk, a Mam Air-t. Nem lesz kiütéses a szája a műanyag alatt. Igaz, hogy horror ára van, de megéri. Inkább veszek neki drágábban jót, mint olyat, ami alatt kiütéses lesz. Nem minden héten kell venni. :)

Vettem olcsóbbat is, 1 hónap múlva eltört, szétszakadt... Ez már 3-4 hónapja megvan, és olyan mint az új.

2013. jan. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én most azért vettem azt mert OLCSÓBB és mintája is normálisabb. A szilikonosból felénk mindig le van fosztva a készlet amúgy is, szerencsére az én fiam nem válogat etéren, cumi-cumi. Fogyóeszköz. Elfogadja a latexet is (bár sztem elég undi az íze)
2013. jan. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Golan Trevize ***** válasza:
Szilikont kezdtünk el használni, mert ilyen formázottat vettünk, és abból nem is volt latex. De igazából nem is néztük, hogy miből van...
2013. jan. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
bocsi 4 es vagyok egyébként én egyetlen ismerősömnél se láttam még hogy latex cumija lenne a gyereknek mindenkinek a szilikonos van :)
2013. jan. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem el se fogadta a LATEX-et,kiköpte,pedig MAM-os volt az is,de nem kell neki sajna
2013. jan. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szilikon cumit kaptunk annó az avent cumisüveg mellé, így miután az elkopot, vagyis 3 havonta cserélem, megint csak olyat vettem!

2 db 1600ft, szép mintája van.


Nekem gusztustalan a az a sárga gumi cumi.

2013. jan. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A latex bar puhabb, alergiat valthat ki.
2013. jan. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor lehet azért nem lehet venni sok helyen(vagy ha van,akkor pont nem tetszik),mert elkapkodják? Erre nem is gondoltam...
2013. jan. 23. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!