Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jót tesz a babának ha az...

Jót tesz a babának ha az édesanyja ha kell, ha nem, énekel neki?

Figyelt kérdés
A szomszéd anyuka imád énekelni. Délután szinte non-stop nyomja a gyerek-, illetve népdalokat, ha nem énekel, akkor furulyázik. Viszont nem egyszer fordul elő, hogy a baba csöndben van, aztán amint anya rázendít a dalra pár másodperc után vagy sír, vagy keserű nyüszítést hallani. Ha az utcán tolja a babakocsit, akkor is egyfolytában dúdol (a csöndben lévő, vagy már rég alvó gyereknek). Kell ez ilyen mennyiségben egy babának?
2013. jan. 23. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy nem kell, de nem is árt neki
2013. jan. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Furán néznék az utcán ha egy nő énekelve közlekedne, mint valami musicalbe.

Ártani nem árt,de fura.

2013. jan. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Na, nekem is a musical jutott eszembe.:D Szegény baba sosem tapasztalja meg mi az a csönd.

Én is csak azért tűnődtem el ezen, mert persze az nagyon jó, ha beszélnek hozzá, énekelnek neki.. na de egyfolytában? Ráadásul az éneknél nem is hiszem, hogy az odafigyelés, a kommunikáció az elsődleges. Ez inkább az anyuka saját maga szórakoztatása.

2013. jan. 23. 19:11
 4/6 Atroposz ***** válasza:
Nagyon sokat énekelek a kislányomnak ,de az enyém imádja.Mondjuk én utcán nem énekelek.
2013. jan. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
én is rengeteget énekelek a babámnak,imádja is,hangosan örül neki,alváskor meg ha nyűgös csak leülök a szobájába 2 dal és már is alszik.Azért azt nem hiszem,ha csöndbe van a gyerek,szomszédod elkezd kornyikálni,gyereknek ez nem tetszik és sír meg nyüszít,de anyuka nem hagyja abba..vagy hogy ez 1-nél többször előfordult.
2013. jan. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze, azért abbahagyja, ha nyüszög a gyerek. De eleve, miért kell egy csöndben lévő, netán alvó gyereknek énekelni? Fordított esetben tudom, hogy nagyon klassz.
2013. jan. 24. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!