Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy babával meg lehet csinálni...

Egy babával meg lehet csinálni újszülött korától kezdve, hogy az ágyában aludjon el és ne az ölemben?

Figyelt kérdés
Mert valakitől egyszer azt hallottam,hogy újszülött kortól azt csinálja,hogy lerakja aztán majd elalszik...ez lehetséges,ha erre szoktatják?
2013. jan. 23. 22:07
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Majd pár év múlva érdeklődöm.
2013. jan. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

73 %-osnak: véleményem szerint a gyerek érzelmi igényeinek kielégítése és az önállóság pont fordított összefüggésben van, mint ahogy te gondolod. Szerintem annál magabiztosabb, önállóbb lesz a gyerek, minél nagyobb érzelmi stabilitásban él.

a legfrissebb élményem ma délutánról: a velem alvó 3,5 évesemmel elsétáltunk egy pékség mellett és perecet szeretett volna. (járgányok, sok cucc, nem volt kedvem lezárni, pakolni) és megkérdeztem tőle hogy meg tudja e egyedül venni. Adtam neki 200 Ft-ot. Bement a pékségbe, mondta hogy egy perecet kér, odaadta a pénzt, elvette a perecet meg a visszajárót, megköszönte és kijött. Baromi büszke voltam rá!

2013. jan. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!