Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szólsz hozzá, hogy csak a...

Mit szólsz hozzá, hogy csak a "barbár" magyar anyukák és szülők használják az orrszívó porszívót, külföldön nem használják ezt a gyerek kínzási módszert?

Figyelt kérdés
Lásd: Class Fm - Morning Show - Balázs, Jani, Feri

2013. jan. 24. 09:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam amugy is porszívó függő. 10 hónapos és semmi bajom nincsen vele, mikor szívni kell. Arrol nembeszélve mennyi trutyit kiszív. és utána hallhatóan szépen tud levegőt venni. Én meg áldom az eszét aki kitalálta!
2013. jan. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányom fél tőle, de most éppen taknyos és muszáj kiszívnom neki és hihetetlen mennyi trutymót ki tudok szedni neki az orrából. Ma belegondolok, hogy az mind ott maradna benn...

És nem csak fülgyulladást kaphat, hanem arcüreggyulladást is! Az ő érdekükben jobb, ha kiszívjuk, az meg, hogy más országban hogyan csinálják kit érdekel? Egyes afrikai vagy indiai (nem tudom pontosan) országokban például az újszülöttek nincsenek is bepelenkázva, hanem szoptatás közben alájuk van téve már egy kis bili, így hamar szobatiszták lesznek... Na, akkor mi ezt sem jól csináljuk??

2013. jan. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hallottam a műsort, de a címből ítélve, fergeteges marhaság. Gyerekkínzó barbár módszer? ilyet is csak az mond, aki nem próbálta magán. Én megtettem, és, ha lenne felnőtt változata, én lennék az első, aki megvenném. Amúgy nem mellékesen, ha nem tisztul ki a váladék, olyan orrmelléküreg, vagy fülgyulladás lehet belőle, hogy ihaj-csuhaj. Nekem volt benne részem. Nekem is volt, a fülfelszúrás maga volt a megváltás. A fiamnak is volt, majd megőrültem, annyira sírt szegény. A porszívózást, most meg 2,5 évesen magának akarja csinálni, majd ha végeztünk, közli, hogy köszönöm anyuka, üres az orrom, és ad egy puszit. Melyik is a barbárság? hatékonyan tisztítani az orrát, ami nem fáj, vagy hagyni, hogy begyulladjon valamelyik üreg, ami kínzó fájdalommal jár?
2013. jan. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is 3 hetes kora óta szívom és a legeleje óta elégedett mosolyt vág utána.

Neki napi 2-3 nap kell szívni ,mert mohón eszik felmegy az orrába ez miatt nehezen kap levegőt.Néha meg is lepődök ,hogy mennyi minden jön ki belőle . Van pumpás is ,ha úgy hallom látom,hogy kevés van az orrába akkor előbb azzal próbálom meg, de utálja,kezével lábával tiltakozik ellene és sír is fél perc után.

Engem is antimiotikummal tömött a gyerekorvosom, hát az immunrendszerem totál tönkre ment. Inkább a porszi amit végül is még "szeret" is ,mint a sok gyógyszer vagy műtéti beavatkozás.

2013. jan. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Katucika0912 ***** válasza:

Ez mekkora marhaság ! Csatlakozom az előttem hozzászólókhoz! És amugy nem csak Magyarországon lehet kapni ! Németországba élünk 7,5 hónapos kislányommal ! Használjuk az orsziporszit , nem fél tőle , nem esik jol neki , de türelmesen megvárja míg kész vagyok , aztán egy édes mosollyal megköszöni hogy segítettem neki !

Minden esetre , mikor megvettem kipróbáltam magamon először ! A sok hitetlenkedőnek is ezt kéne tennie !

2013. jan. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!