Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen volt az első...

Mennyi idősen volt az első balesetetek és mi?

Figyelt kérdés
mekkora volt a legnagyobb esés és hogyan a babátokkal?
2009. szept. 1. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Vasárnap volt, igaz nem baleset, mert elkaptam, de a 4. lépcsőfokról hátra levette magát. Nagyon megijedtem...

2 hete pedig a csúszdáról lecsúszva lehorzsolta a könyökét.

13 hós lesz.

2009. szept. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

6,5 hónapos, és ma reggel... :-(

Még mindig remegek...


Elindult az ágyról megkeresni apát...

Lekúszott róla és nagyot huppan.

Szerencsére szőnyegpadlónk van, és nem túl magas az ágy.

A vicc az, hogy ott voltam mellette, de pont egy pillanatra elfordultam, hogy letegyem a cumisüveget.


Nincs baja, de iszonyúan megijedtünk mindketten.

2009. szept. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

olyan 5hónapso kora után kicsivel(húsvét keddjén)

a kezemben volt,mentünk volna be a szobájába és én elakadtam valamiben(beleakadt a lábam)és így pofára estem.Olyan 20cmről kiesett a baba a kezemből és az oldalán csúszott egy keveset!Szerencsére semmi baja/junk nem lett.De azért dokihoz mentünk.

Ezután havonta 1x úgy veszem észre igényli a "repülést".ott álltam mellette,fejjel lemászott az ágyról(max 20cm)majd a pelenkázóról landolt a kezembe...a babkocsiból kicsúszott(mászott) alul...szóval hiába vagyok egész nap mellette,kijátssza a figyelmem.

vagy csak ennyire béna lenék?!

2009. szept. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A 7 hós lányom bőszen mendegélt a pelenkázóba kapaszkodva,mikor megbillent,és beütötte a száját a szélébe...picit szétcsattant neki,de ennyivel megúsztuk...
2009. szept. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2 hete 4 és fél hónapos kisfiam a pelenkázóról beesett a kiságyba. Csak egy pillanatra fordultam el, addig ő gyorsan hasra fordult és bebillent. pont akkor néztem oda, amikor esett.Rossz volt nézni. Szerencsére csak ijedség lett, baj nem történt. Két napig kivoltam utána.
2009. szept. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

én is hasonló sztoriban voltam most 7 hónapos a kicsi.lekúszott a pelenkázóról.

szerintem aki azt mondja soha semmi "baj" nem történt az hazudik.tuti!!!ezeknél még nagyobbat esnek maguktól.bár ezt is ők csinálják.pillanatok kérdése és puff

2009. szept. 1. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!