Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fog a párom apaként is...

Mikor fog a párom apaként is "funkcionálni"?

Figyelt kérdés
Sok anyuka mondta,hogy amíg pici volt a gyermeke a férje nem igazán tudott vele mit kezdeni.Nálunk is ez a helyzet.Tényleg így van vagy türelme nincs hozzá?
2009. szept. 1. 11:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a legtöbb férfi ilyen, de azért vannak kivételek is. Az én férjem kezdetektől imád a lányával foglalkozni, fürdeti, pelenkázza (igaz, elsősorban a pisis pelusnál). Kakis pelusnál csak azért nem szereti (de ha kell megcsinálja fintor nélkül), mert sokszor nem elég gyors a gyerekhez képest és belenyúl, kikapja maga alól a kakás pelust stb... Ezért már nem meri csinálni. És nagy mókamester, sokszor féltékeny is vagyok "rá", mert a lányunk előbb vigyorog, ha Őt meglátja, mint engem, no persze, mert állandóan összehord neki mindent. :) De persze vannak olyan férfiak is, mint a Te párod, hogy kicsinek nem tud mit kezdeni a gyerkőccel, talán ha már nagyobb lesz, akkor belejön, legalábbis a foglalkozásba, a pelenkázásba nem hiszem. :) 15 hónapos kislány anyukája.
2009. szept. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az én férjem sem minta férj, de szerencsére az első naptól meg fürdette ha kellett pelenkázta, babusgatta éjjel is. nyugodtan rá mertem bízni pár órára is 2 3 hónaposan. Viszont most hogy már nagyobbak csak akkor játszik velük ha nyaggatják a gyerekek. Lehet a te férjed most nem tud még mit kezdeni vele, de pár év és tök jól ellesznek. Amúgy nálunk is minden döntés rám hárul. ritka az olyan férfi aki teljesen ki veszi a részét a gyerekgondozásából.
2009. szept. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak az elején kicsit háttérben érzik magukat. De ahogy kiveszem a te férjed eléggé ott is marad ,ha ez így folytatódik. Az én férjem se segített annyit mintszerettem volna az elején, de mindig jött sétálni, szinte mindig ott volt fürdésnél, segédkezett a maga módján, ha az elején sírt látta én nem bírom már, sétált vele. Most meg, hogy már elmúlt 1 éves imádják egymást. Olyan édesek amikor együtt játszanak. És már a pelenkáját is szó nélkül kicseréli, ha bekakált.
2009. szept. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez alkati kérdés és nem feltétlen jó apaság kérdése. az én éllettársam nem finnyás, mégis pelenkázni nem hajlandó. Volt olyan, hogy arra értem haza, hogy nyakig be volt takarva a gyerek paplannal, hogy ne érezze a kakiszagot az apja. a fürdetés sem a zsánere, de amúgyy mindent megcsinál. Lányom pár hónapos kora óta elválaszthatalanok és marha büszke rá az apja ha a lányom nyakig olajosan jön be a kertből mert valamit szereltek. Most 1 éves a lányom
2009. szept. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!