Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fordult at hasrol-hatara...

Mikor fordult at hasrol-hatara vagy hátáról a hasára a babátok? Hany hónaposan?

Figyelt kérdés

Lehet valahogy ösztönözni vagy teljesen magától fog rájönni?

Az en gyerekem 3honapos es meg nem fordult at,amicnem baj csak kerdezem mikor varhato kb.de tudom minden babanal mas



2013. jan. 25. 15:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
6 hósan a hátáról hasára és 7 hósan a hasáról hátára.Korababa.
2013. jan. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

hat hónaposan fordult csak meg.

A doki mondta, hogy hömbörítsem lepedőben vagy plédben. Sokat csináltam, rájött, hogy ez tetszik neki, és aztán ment magától is.

2013. jan. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
2.5 hósan 2x átfordult hasról hátra (szerintem ez a véletlen műve volt,mert azóta sem..) 2 héttel később pedig a hátáról a hasára,ezt azóta is gyakorolja. 4 hónapos
2013. jan. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

3 hó előtt pár nappal hasra egyik oldalról, 4 hósan a másik oldalról is hasra fordult, hátra 5 hósan,

6 hó előtt elkezdett valami mászáshoz hasonló nyusziugrást, kúszni nem akart(ott leér a has és alkaron kúszik), hanem tenyéren-térden rögtön mászna, csak éppen nem helyesen egyszerre két lábbal, de neki tetszik, mert így is halad de engem az ideg kerülget ezzel a szöcskeugrással :)

2013. jan. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Gosztonyi Alexandra válasza:
nálam 4 hónaposan fordult hasra :) Ne aggodj emiatt átfordul ő ha akar. Néha tedd le hasra a picit egy kicsit.
2013. febr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!