Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a Baby Control...

Mit gondoltok a Baby Control légzésfigyelőről?

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
2 ismerősömnek volt ilyen, és mindketten utálták, téves riasztások, taxiállomás és szomszéd baba hangjai... És a neten se olvastam róla jót. AngelCare kicsit drága, de 4 éve semmi panaszom rá.
2013. jan. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát első, én nem tudom te milyen taxiállomásról beszélsz, meg más baba hangjai, MIKOR EZ ÉRZÉKELŐLAPOS (TEHÁT A MATRAC ALÁ RAKOD) LÉGZÉSFIGYELŐ!

Szóval nem tudom, szerintem kevered!!

Nekünk ilyen van, már 11hónapja, és soha nem volt gondunk vele.

Amúgy a kórházakban is ezt javasolják, pl. Heim Pál.

Olvass utána! [link]

A legjobb légzésfigyelő sztem, nagyszerű a szervízháttere, ha gond lenne, vissza is vásárolják, ha már nincs rá szükséged.

E mellett az angelcare csak egy divatmárka, amit megvesznek sokan.

2013. jan. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekünk ez van volt pár riasztás és kiderült van is légzéskimaradása! Ha gond van vele akkor ha beviszem a szervízbe adnak cserét? Mert szerintem tönkrement! Lehet a kicsi nyálazta össze amit bele kell dugni a készülékbe! De csak 0 mutogat!
2013. jan. 25. 19:06
 4/6 anonim ***** válasza:
egyfolytában 0 mutat?
2013. jan. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen és nem tudok vele mit csinálni!
2013. jan. 25. 22:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor rossz, meg kellene nézetni. Én 1 évig használtam a fiamnál, maximálisan meg voltam vele elégedve!! (az 1 laposat ráadásul). Téves riasztás csak akkor volt, mikor már nagyobb volt és egyfolytában vándorolt az ágyban.
2013. jan. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!