Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Le vagyunk maradva a fejlődésben?

Le vagyunk maradva a fejlődésben?

Figyelt kérdés

6,5 hósom még nem kúszik mászik és még nem is igazán fordult meg.

hasról hátra néhányszor sikerült neki de nem tudatosan mert pár másodperc alatt történt.

A kúszás az nálunk olyan hogy hátrafelé haladunk. Ahogy kinyomja magát a kezével úgy a teste tolódik hátra.

Ülni viszont nagyon szépen és biztonságosan tud. Nem kell kitámasztani sem.

Fürdés és masszírozás után még a mozgáskoordinációs gyakorlatokat is megcsináljuk.

Ha le vagyunk maradva valami tornáztatást tudnátok ajánlani?


2013. jan. 25. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy le vagytok maradva! Nekem 7 hónaposan kezdett el négykézláb menni! 2 napra rá fölállt! Igaz forgolódni nagyon tudott!
2013. jan. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagytok lemaradva. Viszont ne nagyon ültesd, ha még nem ül fel magától, nem tesz neki jót.
2013. jan. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én 2 hónapos korától ültetem! Orvosi utasításra igaz bukósság miatt! De hamar megerősödött!
2013. jan. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi is 6,5 hónaposak vagyunk, ne aggódj, nincs lemaradva, mi Dévényes gyógytornászhoz járunk 3 havonta, tegnap voltunk: mi sem kúszunk, csak megmutatta, hogyan tudom fejleszteni. Ha magától nem ül fel, akkor ne ültesd,nem tesz jót, még nem elég erős. Az én fiam is szeretne ülni, de csak az ölemben és megtámasztom (mint a pihenő székben )vagy a hátát vagy fogom és rövid ideig. A fiam forog minden irányba és tolja fel a popsiját és előre magát, mint egy kis vakond. 8 hónapos korára kellene kúszni-mászni, nyugi.
2013. jan. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha le vagy maradva akkor mi is:)Szerintem nem.Énis minden nap rágom a körmöm,hogy miért nem csinálja ez,vagy azt.Már unom azt a választ"mindennek eljön a maga ideje":)Ez van türelmesnek kell lenni.Nyugi majd jönni fog minden sorba:)
2013. jan. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyébként fogadjunk, hogy első baba. :) Az elsőnél én is folyamatosan azt vártam, hogy csinálja már végre ezt vagy azt, meg hasonlítgattam a többi gyerekhez. Pedig ő teljesen átlagos ütemben fejlődött. A második babám ráérősebb, 5,5 hónaposan fordult hátról hasra (hasról hátra kicsit hamarabb) 9,5 hónaposan kezdett mászni, de nála már nem siettettem semmit, mert tudtam, hogy úgyis eljön az ideje.

Azt az időt meg egyáltalán nem várom ,amikor majd kettő után kell rohannom az utcán. :)

2013. jan. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Utolsónak igazad van első baba.

A saját tengelye körül meg bír fordulni. Ahol a feje volt ott lesz a lába.

Köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok

2013. jan. 25. 18:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát eléggé el van maradva, ennyi idősen már ezerrel kéne mind két irányba forognia. Viszont azt nem értem hogy tud egyedül felülni ha még forogni sem tud.
2013. jan. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as a többiek mind azt mondják, hogy nincs elmaradva. Az ülést úgy tudja megcsinálni, hogy ebben nagyon ügyes.
2013. jan. 25. 20:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem vagytok lemaradva! De tényleg ne ültesd fel!Majd megérik rá!
2013. jan. 26. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!