Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyakorlott anyukákat kérdeznék...

Gyakorlott anyukákat kérdeznék, hogy az újszülött érkezéséhez milyen popsitörlőt pelenkát és fürdetőt ajánlatok?

Figyelt kérdés
Első babámat várom és nem tudom, hogy melyiket kéne megvennem mire megérkezik.Tapasztalatok?A Johnsons termékcsaládon gondolkodom.

2013. jan. 25. 18:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

popsitörlő és pelenkában én huggiest haszbnálok/tam... de sajna megszűnik. Így a dm baby love törlőkendő még ami nekem bevált, és libero pelenka. fürdetőből a kezdetektől neugranormont használok, és néha chiccot,

A JOhnson a legrosszabb, azt semmiképp ne vedd.


11hós lány anyukája

2013. jan. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Rendben nem fogom!Köszönöm szépen!
2013. jan. 25. 18:14
 3/17 anonim ***** válasza:
Tényleg megszűnik a huggies? Miért? Egyébként én pamperst meg liberót használtam eleinte! Csak ne kamillás törlőkendőt mert arra érzékeny lehet!
2013. jan. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anyács ***** válasza:
Pelenkából az elején a Libero vált be, és pampers, popótörlőből is a libero, Fürdetőből fél évig a gyógyszertárit használtuk, azóta a Neogranormont!
2013. jan. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Pelenkabol a dmest vesszuk vagy pamperst. Torlokendobol a pampers sensitive valt be. Furdetobol dmes alverde termeszetes furdetot hasznalunk. De majd meglatod a te babadnal mi valik be, lehet h o erzekeny lesz vmire amire mas baba nem.
2013. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 frászkarikaborsó ***** válasza:

Pelenkából lehet venni 1-2 darabos csomagokat a müllerben, dm-ben, rossmannban. Ezeket azért javaslom mert mielőtt jól bevásárolsz, nem árt kipróbálni hogy a te babádnál beválik-e. Nálunk pl. a Libero nem vált be, kínszenvedés volt mire elfogyott egy egész csomag, abból nincs kis kiszerelés... de a dm-es saját márkás beválik, és az olcsóbb is mint a többi.


popsitörlőnek többet is próbáltam, a neogranormon volt az ami nem csak szétmaszatolja hanem le is szedi a kakit. rossmannban most akciós ha csináltatsz babakártyát.


a fürdető és a popsikrém nekünk a gyógyszertári, azt a háziorvos írja fel miután megszületett, de egy-egy dobozzal vehetsz belőle vény nélkül is hogy legyen, nem sokkal drágább. Hintőpor, alkohol is fog kelleni a köldökápoláshoz.

2013. jan. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 gabszem ***** válasza:

hát popsitörlőből szinte mindegy, nekem mindegyik jó volt, nem kell drágát venni.

pelusból mi liberót használtunk az elején, később pamperst.

2013. jan. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Liberó lányomnál nagyon bevált+ a vonalkódokat ha gyüjtöd, be lehet váltani ajándékokra!

A legjobb popaitörlő a Gabi!

Nagyon jó az illata, a vastagsága, a nedvessége.

Fürdető gyógyszertári, testápolót nem használtunk, csak Gabi baba olajat.

2013. jan. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekünk nem jöttek be a Johnsons termékek. Neogranormonn vagy Gabi.
2013. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Pelenka libero, popsitörlő pampers, fürdető Babe. Popsi krém sudocrem.
2013. jan. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!