Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyakorlott anyukákat kérdeznék...

Gyakorlott anyukákat kérdeznék, hogy az újszülött érkezéséhez milyen popsitörlőt pelenkát és fürdetőt ajánlatok?

Figyelt kérdés
Első babámat várom és nem tudom, hogy melyiket kéne megvennem mire megérkezik.Tapasztalatok?A Johnsons termékcsaládon gondolkodom.

2013. jan. 25. 18:06
1 2
 11/17 Baranka ***** válasza:
Én első babámnál pampers popsitörlőt, nivea fürdetőt vettem. Pelenkát csak akkor vettünk mikor meg született, meg vártuk, hogy mekkora lesz a súlya. Liberot vett a párom. Az esetek 95% ban ma is azt vesszük. Popsitörlőből a pamperst szeretem.
2013. jan. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Pelenkából Pampers premium care-t használunk egyenlőre, később átváltunk DM-es, Lidls-re feltéve, ha beválik, de most amíg még kicsi (8 hetes) maradunk a Pampersnél, ez szuper jó minőség, nagyon meg vagyok vele elégedve.

Ráadásul szüléskor a Felicitas csomagban kaptunk rá kuponokat is, így nem volt annyira drága.


Törlőkendőket még most tesztelgetem.

Ami eddig rettentően jó a Libero.

Most zöld Tescos My baby-t használunk, ezzel is nagyon meg vagyok elégedve.

A Budgetes nem jött be nekünk, legközelebb Pamperst bontok fel.

Eddig mindig akkor vettem mikor akciósak voltak a törlőkendők, megéri felhalmozni belőle ha már megtaláltad a megfelelőt.


Fürdetőt nem veszek, a doki által felírt gyógyszertári fürdetőt, testápolót és popsikrémet használjuk még akár 1 éves koráig is.

Ez a legolcsóbb és ettől biztosan nem kap kiütést.

Van még Sudocrem is itthon, párszor használni kellett, ezzel is meg vagyok elégedve.


Amúgy a Johnsonsról én is azt hallottam, hogy vannak babák akik allergiás tüneteket produkálnak használat után.

2013. jan. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem: a Penny-s popsitörlő is jó az a sárga fajta, amit néha 199 ft-ra akcióznak le.
2013. jan. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a sok választ, sokat segítettetek!
2013. jan. 26. 08:10
 15/17 anonim ***** válasza:
Pelenkából a pampers vált be, a libero sem volt rossz, de én az előbbit puhábbnak találom és talán valamennyivel többet bír nekünk, éjszaka mindenképp. Popsitörlőből először niveát vettünk, aztán sokkáig huggiest, most pedig ebből is pampers van. Fürdetőből frezyderm van, de használtunk niveát is, és johnsons-t is, de ez nagyon szárította. Samponból babé koszmó elleni van.
2013. jan. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A mostani Libero popsitörlő nagyon jó és szerintem megfizethető is.. :) Nekünk pelenkából a pampers jött be de azt mondják mér nem olyan jó.
2013. márc. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom nem e elkéstem és már babázol,de pelus Libero,popsitörlő volt többfajta én a Neogranormont ajánlom.

Fürdetéshez legjobb gyógyszertári.

2013. jún. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!