Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan anyukáról aki nagyon rossz minőségű pelenkát visz be a bölcsibe a gyerekének?

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 17:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
59%
Én is az olcsóbbat venném, ha nem kéne belőle 2szer annyit elhasználni egy nap... Így meg sem éri, csak jól néz ki az ára.
2013. jan. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
82%
Semmi, az ő gyereke hordja. Egyébként a Libero és a Lidlis ugyanúgy jó a gyerekemnek, miért vennék akkor drágát?
2013. jan. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
46%
Igen az a kérdés hogy mit értünk rossz minőségű alatt mert ha azt hogy olcsó és ez meg is látszik rajta (vettem már én is olyat tiszta műanyag volt az egész azon kívül leszakadt hol egyik füle hol másik hol a combgumírozása vált el így folyton kipisilt belőle a fiam egész egyszerűen azért mert mozgás közben elmozdult rajta) akkor arra gondolok hogy csak erre telik anyukának és hogy szegények vagy ilyesmi.
2013. jan. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
65%

Én is azt mondom, hogy ha visz, nekem tökmindegy, hogy milyet.

A kislányom csak az alvásnál hordja, akkor is csak pisi lesz benne, ezért napi 1 kell.

Eleinte sokat bevittem és fejben tartottam, hogy mikor fog elfogyni, de egyszer csak hamarabb szóltak, hogy már nincs és vigyek.

Na, akkor eldöntöttem, hogy csak 5 darabot viszek be egyszerre, pont egy hétre valót, így ha elhasználnak másnak, tudok szólni, hogy adják is vissza, nem én szeretném más pelusát is fizetni.

A törlőkendő is eltűnt, ezért is mérges vagyok, arra pedig ráírtuk alkoholos filccel a lányom nevét.

Lehet, hogy bunkó dolog és irigynek tűnök, de mi is fizetésből élünk 5-en, úgy, hogy csak nekem van munkám:(


Szóval vigye csak a rossz pelust az anyuka. Lehet, hogy neki is elhasználják más gyerekére, akkor meg minek vigyen szuper, drága cuccot.

2013. jan. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
89%
Semmi közöm hozzá, hogy ki milyen pelenkát használ. Őszintén szólva nem látom, hogy ennek a kérdésnek mi értelme van.
2013. jan. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
70%

Jézusom mit szolnánk hozzá természetesen semmit!!!

Erre van pénzük nincs semmi kivetni való ebben!!

Milyen kérdés ez??????

Én is biztos azt vinnék be ha arra lenne keret!

Tényleg mi számít rossznak???

De én tuti nem vinném be a Liberót pl ,mert lehet ellopják , kicserélik ,hazaviszik stb....

2013. jan. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Bevallom rólam szól a kérdés ...idáig mindig jó minőségű pelenkát használtunk a kislányomnak, anyósoméktól gyengébb mindőségű Tescós pelekát kaptunk ajándékba(nem értenek hozzá ,csak jót akartak ) ,éppen leszokóban van a kisasszony,de nekem lelkiismeretfurdalásom van ,hogy felhasználható e a pelenka,vagy ajándékozzam el valakinek,nehogy a kislányom lássa a kárát ,mivel már volt vesemedencegyulladása.
2013. jan. 26. 18:40
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
A Tescos pelusról pont hogy nagyon jókat hallottam, szerintem kár aggódnod. Amúgy meg én is úgy gondolom, hogy kinek mi a rossz minőségű. Ha a Pampersből kifolyik a babámnak minden, akkor nekem az a rossz minőségű, ha a noname-es jön be akkor nekem az a jó minőségű. Így szerintem kár megítélni egy pelust.
2013. jan. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha használhatatlan a pelenka, a gondozónők majd jelzik.
2013. jan. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
A Pampers jó minőségű a nedvszívó képessége tökéletes. Ha kifolyik a pisi az azért van ,mert a gyerek testéhez nem passzol a pelus. De ugyan így van a többinél is.
2013. jan. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!