Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam fél 5kor fürdött, így...

Kisfiam fél 5kor fürdött, így utoljára 5kor lett pelus cserélve. Este 8kor vacsorázott és most elaludt. Bírni fogja szerintetek reggelig a pelusa?

Figyelt kérdés
5kor lett tiszta pelus ráadva,előtte 4kor evett is 180 ml tápszert. Most 8kor szintén bevágott 180 ml tápszert, büfiztetésnél teljesen kidőlt, bár ilyet nem szokott csinálni. Azért nem vacsi előtt cseréltem pelust, mert azthittem ma is a szokásos időben, 9 fele fekszik le aludni. Nincs szivem felébreszteni,mert egész nap nagyon nagyon nagyon sírt és szenvedett a foga miatt, így már elég volt mára szegénykémnek. Ő tipikusan az a kisfiú, akit nem zavar ha tiszta pisi lenne, vagy nyakig bevan kakálva, akkor sem jelez h hahhhóó tegyél tisztába:) Úgyh éjszaka sem fog jelezni, ha teli a pelus :( Szerintetek 5től, bírni fogja reggel 8ig?:(
2013. jan. 26. 20:46
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én sem cseréltem volna ki... Mondjuk nem írtad mennyi idős a fiad. Az enyém 5 hónapos, de ha este felébreszteném hogy peluscsere, tuti hogy éjfélig nem alszunk...
2013. jan. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!