Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam talált a parkban egy...

Kisfiam talált a parkban egy szál cigit, és megrágta a végét. Kb egy centit. A szája tele volt dohánnyal. Nem tudom nyelt-e le belőle. Nagyon megijedtem a mérgek miatt, ami benne van. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Nem is tudom.De én beszélnék a gyerekorvosommal telefonon,mik lehetnek a tünetek,ha valami baj enne...

Reméljük,hogy nem lessz.

2009. szept. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
irány a gyerekorvos..már csak azért is, mert ki tudja milyen csöves ember szívta a cigit, annak meg milyen nyűgjei voltak...arról nem is beszélve h a földön volt gondolom...ott meg a por meg minden féle...szóval én elvinném orvoshoz.
2009. szept. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Én is felhívnám az orvost. Hogy mi a fenéért nem tiltják be ezt a büdös bagót. :@&@&#@Đđ@
2009. szept. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az orvos szerintem nem fog csinálni.Figyelni kell a gyereket,és ha furcsán viselkedik vagy ha van valami tünete,akkor vidd orvoshoz.

Az én gyerekem is már nem egyszer felvette a csikket és bekapta,de még nem lett baja szerencsére.

Igen,sajnos sokan nem figyelnek arra hogy a csikkeket a kukába dobják,meg a szemetet is.

Ahhoz képest hogy büntetik a játszótéren a dohányzást,nálunk egyfolytába ott gyűlnek össze a kamaszok és cigiznek.

2009. szept. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

valószínűleg nem lesz semmi baja. a fiam is megette már, persze ő az apjáét, az kicsit más...

itt azzal lehet a gáz, h vmi csöves szívta, v ilyesmi, de ha dohány volt a fiad szájában, akkor gondolom a másik végét kapta be. azon meg por van, más nem nagyon. szóval ezzel most a doki sem tudna mit kezdeni. lehet, h hólyagok lesznek a szájában, az vmi fertőzés, ennyi.

2009. szept. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!