Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az, amit a legkevésbé...

Mi az, amit a legkevésbé szeretsz a gyerek körüli teendők közül?

Figyelt kérdés
pl. fogmosás, peluscsere, körömvágás, orrszívás... stb
2013. jan. 27. 20:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
28%
Trágyázás!!!!!Egy apuka
2013. jan. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
33%
Kedves Apuka,az állatok alól szoktak trágyázni,nem a gyerek alól.Szerencse,hogy nem az én férjem vagy.Ha nem szereted,akkor miért csinálod,majd megcsinálja azt is az Anyukája
2013. jan. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Pont ma este kérdeztem meg a férjemtől ugyanezt! :)

Nekem is leginkább az etetéssel kapcsolatos kellemetlenségek, amik egyáltalán nem hiányoznak (így, hogy a nagy majdnem három éves, a kicsi meg elmúlt másfél). A kiköpött, nyálas kenyérdarabok a tányéron pl.

Ami kicsit még mindig aktuális, hogy SEMMIT nem lehet elérhető helyen hagyni, mert piszkálja a kicsi. Laptop, babaőr, telefon, popsitörlő stb.

2013. jan. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Az orrszívás. Attól falnak megyek. A fiam(3,5éves) azért üvölt, hogy ne, a kicsi lányom(2éves) azért mert neki azonnal.

És hála ami kijön belőlük, jujj néha rókázni tudnék. De ezt is meg kell csinálni:S Remélem hamar vége a takonykornak.

2013. jan. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Éjszakai vagy hajnali felkelés, ez a legrosszabb. Én minden mást szívesen megcsinálok, nem okoz gondot a mosogatás, mosás, rakodás, csak felkelni ne kellene, mert az a halálom. De ez van... :(((
2013. jan. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nekem is az orrszívás :( Pedig viszonylag jól külön tudom választani ezeket a dolgokat, pl a hányás nem visel meg így, de az orrszívás borzalmasan.. hiába próbálom elterelni a figyelmem és tudatosan arra gondolni, hogy őt tartom a karomban és neki segítek ennek ellenére amikor egy tartalmasabb cucc távozik hááát szegény gyerek felett volt hogy öklendeztem :)

Gyerkőc előtt meg voltam győződve róla hogy a pelusozást "nem fogom bírni" és semmi bajom nincs vele.. sőt még akkor is könnyes röhögésben törtünk ki apával amikor szegény gyerek annyira összekakilta magát hogy inkább levágtuk róla a body-t mert képtelenség lett volna bármelyik irányba is levenni róla :)

A másik amit nem szeretek (bár ez nem szeretem kérdés) ha vmi miatt többször kel éjjel, akár fogzás, betegség vagy csak nem tud aludni. Ezzel sem az a baj hogy nem szeretem, hanem hosszabb távon nagyon leszív. Kb 6 óra az alvásigényem, de abból 3-4 óra aktív beájulós (ennek ellenére már egy tüsszentésére is ébren vagyok, de mégis ha félóránként, óránként kelni és menni kell hozzá akkor valahogy zombivá válok napokon belül)

2013. jan. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az éjszakai ébredések. Mindig is imádtam aludni.
2013. jan. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A korán kelés, az száraz fika kipiszkálása az orrából, és minden olyan teendő, ami sírással jár.
2013. jan. 29. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!