Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ordít pelenkázás közbe?...

Miért ordít pelenkázás közbe? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2013. jan. 28. 11:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
MEnnyi idős a babád? Az én kisfiam is ordított pár hetes koráig. Aztán megváltozott, egyik napról a másikra elkezdte szeretni, ha törlőm a popsiját, rendesen kacagott. Most már 7 hónapos, de annyit ficereg pelusozás közben, menne már a dolgára, és néha azért kezd sipítozni, hogy hagyjam már békén :D
2013. jan. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálja, meg egyfolytában elmászna! Néha teljesen kikészít! Van,hogy ha zenét kapcsolok neki az segít! De nem mindig!
2013. jan. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mekkora a babád?

Eleinte nekem is sírás volt a pelenkázás. Aztán szép lassan hozzászokott. Lett egy pelenkázós-állatkája, amit ő maga elér, elvesz és eszegeti, míg én pelusozom. Azzal lefoglalja magát. Az enyém most múlt 4 hónapos.

2013. jan. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nálunk a hideg okozta a galibát.

A pelusozóra tettem textilpelenkát, a popsitörlőt+kezemet meg forró vízben megmelegítem a mai napig.

Aztán van hogy csak úgy hisztizik, de felismerhető a különbség a 2 sírás közt, illetve most már 2 éves múlt, és szól ha hideg....

2013. jan. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nevetni fogtok, de az én babámat a gabi tubusos krém nyugtatja meg:) Ahogy sírni kezd a kezébe nyomom hogy nézegesse, EZ mindig beválik:) És mire észbe kap, már végeztünk is:)))
2013. jan. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom 11 hónapos és még mindig üvölt pelenkázás, öltözés közben! Elég kiborító és fogalmam sincs meddig fog tartani! Remélem hamarosan vége! :) Csak igen ritkán tudom lekötni pelenkázás közben, na akkor csendben van és mosolyog és van mikor viccelődünk... De 90% nem szereti a dolgot! :S
2013. jan. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Furcsa ezt olvasni, az én kislányom soha nem sírt (eddig legalábbis), még akkor sem, mikor szorulása volt és hőmérővel kellett kisegíteni a dolgokat... akkor is csak ficánkolt meg nyöszörgött, de nem sírt.

Nem tudom, ti hogy csináljátok, én mindig közvetítek neki, minden egyes lépést és nyilván mindig ugyanazt, vigyorgunk egymásra, sokat nézek a szemébe, néha hagyom is pár percig pucéran, hadd élvezze ki. Egyedül a fürdés utáni pelenkázásnál, de főleg felöltözésnél kezd nyűgösködni, akkor is azért, mert fürdés előtt 1 órára pucérra vetkőztetem és úgy tornázunk meg játszik, a fürdés után pedig nem tetszik neki, hogy vissza kell öltözni.

2013. jan. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Miénk kettő hetes, ordít fürdetéskor is, pedig hőmérőzzük is a vizet.
2013. jan. 28. 12:06
 9/11 anonim ***** válasza:
az én lánxom egy hónapos, pelenkázás és fürdés közben is ordított kedves kérdező, de járöttünk mindkettőnek a titkára. A pelenkázóra ráteszel egy textil pelust mint ahogy az előző írta, valamint mindíg ügyelj hogy a kezed se legyen hideg. A füréssel pedig először ugy csináltuk hogy a kiskádjába kb 10 cm vizet engedtünk, beletettük a hőmérőt mindíg pontosan ügyeltünk hogy az Ok-nál legyen. Hát a lányom annyira ordított hogy bele lilult. Rájöttünk hogy 3-4 fokkal melegebb víz kell neki, és több víz a kádba. Mi majdnem tele engedjük, és szinte elmerítjük benne. Élvezi a fürdést azóta nem sír már csak a vetkőzésnél, erre még nem találtunk megoldást.
2013. jan. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekünk alapból rajta van a pelenka, illetve a kád aljába is.
2013. jan. 28. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!