Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem eszi meg a zöldseget,...

Nem eszi meg a zöldseget, hogyan vegyem rä?

Figyelt kérdés
Gyümölcs az megy minden mennyisegben,a a repa,krumpli nem kell neki.6.5 hos,anyatejes kisfiu.
2013. jan. 28. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
itt szintén egy 6,5 hónapos kukis anyukája.tudod mi nagyon édes zöldség?nem hittem volna,de a cékla.az a gumó,megpucolva,kockára vágva,megfőzve.meg a gesztenye isteni még!a krumpli mellé tehetsz almát,én meg ma a sütőtököt (elég íztelen volt) tettem banánt.
2013. jan. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1 es vagyok,még az üveges paradicsomos krumpli bébiétel,az is még édesebb. Még 2-3 hónapot kell kibírní,aztán már az ízesebb habart főzelékeket simán fogják puszilni.
2013. jan. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi,a gesztenyet hogy keszited el?
2013. jan. 28. 22:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom szintén nem eszi meg a répát, a paradicsomos krumplit meg a krumplifőzeléket sem igazán akarta enni. Szerintem is az lehet a háttérben, amit előttem írtak, hogy túl ízes neki azokhoz képest, amiket már megszokott. Lassan 6 hónapos lesz.
2013. jan. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiamnal ugyanez volt a gond anno(ma már 3 éves). En úgy oldottam meg, hogy minden zöldséges kajahoz tettem pár karika banánt, aztán később mikor már szépen megette a fozeleket, csokkentettem a banán mennyiséget,majd elhagytam.

Amikor már lehetett jobban fuszerezni,akkor jobban megette.

Kitartás!

2013. jan. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
veszel szemes héjas gesztenyét,piacon úgy 1200 ft kilója,én 25 dekát 3-szor adom neki. x-et vágok a gesztenye héjába,felteszem főni,majd 15 p után kb leszedem a héját,meg alatta van még egy réteg,azt valahogy lekapirgálom,majd új vízbe főzöm meg puhára.iszonyat finom!krumplival,pipivel:)
2013. febr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!