Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány gyermeked van? Mennyit...

Hány gyermeked van? Mennyit szeretnél? Mennyit mersz vállalni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 14:29
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
Egyet terveztünk, egy van, és nem is mernék többet vállalni.
2013. jan. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
Kettőt terveztünk, kettő van. Én ennyire vagyok kalibrálva, többhöz nincs se türelmem, se energiám és dolgozni is szeretnék. A meglévő kettőnek megvan mindene, hármat anyagilag sem biztos, hogy bírnánk így.
2013. jan. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:

Jelenleg egy van, legalább kettőt szeretnénk.

Van félretett pénzünk, de amíg nem lesz háromszor ennyi, nem vállalunk több babát :S

2013. jan. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok:

Világéletemben kettőt szerettem volna.Egy testvért szerettem volna,illetve az első után még egyszer átélni a terhesség örömeit,érezni a magzatmozgást stb. Lehet szívem mélyén vágyom még egy babára,de az eszem tudja,hogy nem lenne helyes.Kettőnek meg tudunk adni mindent,a harmadiknak is meglenne mindene,DE akkor meg kéne gondoljuk,hogy most járhat egyik balettre,másik focizni,harmadik kosarazni,később nyelvsuliba pl. ezek ugye nem olcsóságok.A nagy 4 éves lesz,2 hét múlva,a pici pedig 15 hónapos.

2013. jan. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
Én egyet szerettem volna a férjem kettőt. Van egy 7 hónapos fiúnk, de a szülés utáni depresszió, a sok egyedüllét miatt biztosan nem lesz tesó.
2013. jan. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
Kettőt szerettünk volna, egy van. Nem biztos hogy lesz kistesó, mert nagyon nehezen jött össze, és legfőképpen anyagi okok miatt. Rettenetes, hogy ilyen világban élünk! :(
2013. jan. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

2-t terveztünk. Vagyis utólag kiderült, hogy csak én gondoltam hogy annyit tervezünk. A férjem 3-4et tervez (tervezett).

Most 3 van. De elég kicsik úgyhogy most úgy érzem épp elég a feladat, a munka velük.

De mivel még viszonylag fiatalok vagyunk (32 és 34) így még beleférhet még egy. Addig még lecseréljük az autót egy nagyobbra (most is használt autónk van és a következő is az lesz) valószínűleg elköltözünk egy kicsit nagyobb lakásba, visszamegyek dolgozni stb. És 2-3 év múlva visszatérünk rá. Én szívem szerint vágyom még egyre (főleg mivel 3 fiunk van, hátha lenne egy lányka a végére ) lehet hogy 3-4 év múlva már nem akarom újrakezdeni a babázást.

Ha most sikerülne véletlenül természetesen megtartanánk, csak nehezebb lenne.

2013. jan. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
Én világ életemben 4 et terveztem! Egy van és annyira fájt a szülés utáni varrás,hogy nem hiszem többet vállalok! De ki tudja mit hoz az élet! :)
2013. jan. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 porcukormókus ***** válasza:

En kettot a ferjem egyet szeretett volna. Szuletett egy kislanyunk. Aztan valoszinuleg meg is alltunk volna egynel -anyagi okok miatt- de kisocsi ugy dontott, hogy marpedig o jon..!

Nagyon orulunk neki, igy valtunk igazi csaladda, de ennel tobbet mar tenyleg nem szeretnenk.

Ugy erzem megtalaltam a hataraimat -minden tekintetben. :)

2013. jan. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

Egy van.

És még kettőt szeretnék!


35 éves nő

2013. jan. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!