Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány gyermeked van? Mennyit...

Hány gyermeked van? Mennyit szeretnél? Mennyit mersz vállalni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 14:29
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Szia! Egy 6 hónapos kislányom van. Pár év múlva lehet, hogy szeretnénk majd kistestvért neki. Majd meglátjuk.
2013. jan. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
73%
3 gyerekem van, 6, 4 és 2 évesek, úgy 1-2 éven belül szeretnénk még egy negyediket. Aztán ki tudja...addig még lehet meggondoljuk magunkat.
2013. jan. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%

3 fiam van, a legkisebb 9 hó-s. Négyet szerettünk volna, és teljesült az álmunk. Tegnap teszteltem pozit:))

Bár későbbre terveztük a negyediket, de ha jönni akar, akkor had jöjjön. Hátha kiscsaj lesz:)) A nagyfiam 13éves, a középső 4,5 és a legkisebb 9 hó-s. Többet nem szeretnénk.

33éves vagyok!

2013. jan. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
jaj bocsi az offért utolsó gratula:))) megkérdezhetem hogy szoptatsz e még?
2013. jan. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
2 (egy kisfiú először, utána egy kislány) gyerek volt az álmom. Meghallgatott az Istenke, van egy 4 és fél éves kisfiam, és egy hét múlva lesz 1 éves kislányom! Én vállalnék még egy harmadikat is, de a férjem nem díjazza az ötletemet (de nem is mondta azt, hogy szó sem lehet róla). Egyenlőre az anyagiak közbeszólnak, de bízom benne, hogy minden úgy fog történni, ahogy történnie kell! :)
2013. jan. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Egy kisfiunk van,két gyereket terveztünk,de a jelenlegi anyagi helyzetünkben kizárt,viszont nagy korkülönbséget sem akarunk a gyerkőcök között,ezért ha esetleg 3-4 éven belül kicsit rendbejövünk anyagilag,akkor jöhet a kistesó.Ha még akkor is ilyen rossz lesz a helyzet,akkor nem lesz kistestvére a fiamnak!
2013. jan. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
van egy 8 hónapos kukis és majd szeretnénk neki 1 testvért, de csak akkor ha anyagilag megengedhetjük magunknak a 2 gyereket. (legszívesebben szülnék még legalább ötöt, de sajnos ez nem csak rajtam múlik)
2013. jan. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Van 1 9hónapos kisfiunk.Eredetileg hármat terveztünk,de rájöttem,hogy nincs annyi türelmem.A pénztárcánk pedig lehet még a másodikat se tudná finanszírozni.Remélem helyre állunk 2-3 év alatt,mert nagyon szeretnék még 1 babát!
2013. jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

34-es válaszoló. Igen szoptatom még a fiam. Szinte csak anyatejet eszik, meg gyümölcsöt, mert a főzelékektől öklöndözi. :( Semmiféle főzeléket nem eszik meg.Amúgy majd 11kg:) Miért kérdezted?

33-as válaszoló voltam

2013. jan. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
0%
Akkor abba kell hagynod a szoptatást, mert újratermelődik az előtej!
2013. jan. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!