Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány gyermeked van? Mennyit...

Hány gyermeked van? Mennyit szeretnél? Mennyit mersz vállalni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 14:29
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Egy gyereket terveztünk, egy fiunk van. Tényleg nem szeretnék többet (a férjem szerintem bevállalna még egy gyereket). Úgy érzem, hogy egy gyerekhez van energiám, türelmem.
2013. jan. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

Egy babánk van 10 hónapos.

De annyira félek a terhességtöl és a szüléstöl, hogy nem bírom rávenni magam még egy ilyenre. annyira nem rossz az anyagi helyzetünk. De kettővel már nem lenne ilyen. Egyébként kettőt terveztünk de 4 évet vártunk erre az egyre is. Lehet nem is sikerülne mégegyszer. És már mindjárt 35 leszek.

2013. jan. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Egy van, ő egy éves.Kb bő egy év múlva akarunk nekiállni a következő babaprojektnek. Szerintem jó ha van az embernek tesója. Én is nagy családban nőtem fel. Nem volt könnyű terhességem, sőt, de mégegyszer végig csinálom.
2013. jan. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

Egy fiam van, 5 hónapos, 2 szeretnénk, nem tudom vállalunk-e még egyet, mert nagyobb lakás kellene több pénz.. Meglátjuk hogy alakul :)


25 éves vagyok

2013. jan. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Van egy 11 hónapos lányom. Még kettő gyermeket szeretnénk de egyenlőre nem engedik meg az anyagiak.
2013. jan. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

6. babámat várom, 31 éves vagyok.

Sajnos szeretnék még, de most már meg kell majd állnunk.

2013. jan. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
A harmadik babát várjuk, ennyit is terveztünk.
2013. jan. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Hármat szeretnék,eddig egy van,de jó ha még egyet be tudunk vállalni. Az ok az anyagiak!:(
2013. jan. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%

egy lány van, a férjem kettő gyermeket tervez, de a harmadikra talán rá tudnám még beszélni, én hármat tervezek, de ha becsúszna egy negyedik védekezés mellett, akkor megtartanám, szívem szerint, főleg, ha az előző 3 lány lenne..

ja, belelóg a kezem a bilibe, racionálisan anyagilag kettőt tudnánk felnevelni, és útnak indítani, nem úgy, ahogy minket a szüleink ki---tak az életbe, és találd fel magad...

2013. jan. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Még nincs egy sem, de 2-t szeretnénk.
2013. jan. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!