Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok tanácsot? Mit csinálja...

Adnátok tanácsot? Mit csináljak hogy két hónapos kislányom ne keljen fel még mindíg éjjel kb 5x enni?

Figyelt kérdés
Anyatejes.Van hogy bealszik szopi közbe,de ha nem akkor is van hogy felkel.Nehezen is alszik utánna vissza legtöbbször.Sokszor alszik úgy hogy nyöszörög rúg kapál közbe.Volt pár nap amikor csak 2x kelt fel.Na,akkor már tudtam aludni is.Köszönöm!
2013. jan. 30. 15:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
5-ös válaszoló, és hogyan, hová küldték el bevizsgálni? Ez nagyon érdekelne. Ahogy előttem is kérdezték - melyik napszakban fejt tejet (gondolom egész napos mintát adtál le, mert at anyatej állaga és tápanyagtartalma még egy szoptatáson BELÜL is változik). És tényleg, hol csinálták? Adtak róla szakvéleményt is?
2013. jan. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is felkel éjjel többször is. Csak úgy tudom vissza altatni, ha szopizik egy kicsit. Azt gondoltam, hogy éhes és azért kel fel. Elkezdtem neki tejpépet adni.Hát nem vált be. Ugyan annyiszor kel fel.... Egyáltalán nem biztos, hogy köze van a babád ébredésének a tejed minőségéhez... Van amelyik baba végigalussza az éjszakát (mint a két nagyobbik fiam) és van amelyik nem.... (mint a legkisebb fiam) Pròbálj meg napközben is pihenni vele amikor ő is alszik!
2013. jan. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!