Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Nem tudom négy hónaposoma...

Taticsa kérdése:

SOS! Nem tudom négy hónaposomat letenni az ölemből! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Abban a pillanatban, ahogy földet, ágyat, hintát... ér a háta bömböl. Hordozóban nem marad meg. Egy kézzel meg sok mindent nem tudok megcsinálni (pl négykézláb autót tologatni a nagyobbakkal)Már fáj a hátam és amúgy is unom már, hogy 24 órán át rajtam lóg. Múltkor kényszerűségből apukájának adtam oda: másfél órán át üvöltött magán kívül. Vége lesz ennek valaha. Mit csináljak, hogy le tudjam tenni? Melléülök, szórakoztatom és akkor is visít. Amíg fel nem veszem.
2013. jan. 30. 16:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
28%
még hozzá tenném a két véglet között hogy üvölt a gyerek és letojod vagy,hogy mint a kismajmot folyton hurcolod,magadra kötöd,azért van más lehetőség is,és a fiam biztosan megőrül ha egy kendőbe tuszkoltam volna,Ő imádott nézelődni hason lenni,játékokat nézegetni már mikor úgy érdekelni kezdte a világ 1-2-3 hónaposan is,4 hónaposan meg aztán pláne,és 5 hónaposan már kúszott,6 hónaposan felállt mászott,jót tett a mozgásfejlődésének,hogy gyakorolhatott,egy 3-4 hónapos már nagyon ügyesen manipulál ha ahhoz szokik,hogy anya mindenért ugrik,mindig felvesz ha egy hangot adok akkor ki is használja és nem azért,mert baja lenne abból ha nem fogják,folyton csak tetszik neki
2013. jan. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!