Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A játszótéren is ragaszkodtok...

A játszótéren is ragaszkodtok nevelési elveitekhez?

Figyelt kérdés
Kislányom 11hónapos és eléggé akaratos.Ma nem akart még hazafele jönni és ahogy kivettem a hintából iszonyat hisztibe kezdett,de én nyugodtan elmagyaráztam neki,hogy most megyünk haza és holnap is jövünk játszani,persze eközben mindenki minket nézett.Beletettem a babakocsiba és 1 perc múlva mintha mi sem történt volna minden oké volt.Hagynom kellett volna még hintázni,vagy jól cselekedtem?
2009. szept. 2. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jól csináltad! Gratulálok! Következetes vagy, és határozott. Szerintem is így kell csinálni, ha engedsz neki, akkor mindig egy kicsit tovább fogja csinálni, mert akkor ő "nyer".

A hisztit végignéző anyukák meg csak bambuljanak, kíváncsi lennék, ilyen helyzetben ők mit tesznek... és biztos vagyok benne, hogy már ők is átéltek hisztis napokat. :)

2009. szept. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletesen csináltad szerintem.

A titeket néző anyukák pedig nem rosszallásból vagy rosszindulatból néztek titeket, hanem , mert a szülők "figyelik" egymást, ki hogyan oldja meg a hisztis helyzeteket. Próbálunk egymástól tanulni, ilyen egyszerű.

2009. szept. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is jól csináltad!Ahova mi járunk játszóra ott sok gyerek hisztizik,de szerintem se bántásból néznek az anyukák.A te gyerkőcöd elég hamar abbahagyta a hisztit,én már láttam olyan kisfiút aki fél órán keresztül hisztizett.

Az én fiam 15 hós,nagyon ritkán hisztizik,de ha eljön ez az időszak én is így fogom csinálni ahogy te!

2009. szept. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kicsit megnyugodtam.
2009. szept. 3. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!