Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki szoktatok néha hagyni...

Ki szoktatok néha hagyni egy-egy étkezést a babánál? Vagy szigorúan ragaszkodtok a napirendhez?

Figyelt kérdés
Én 10-11 felé szoktam adni a 8 hónapos babámnak gyümölcsöt, de ma bealudt, és mikor felkalt akkor megszoptattam, mert már feszült a mellem. Ilyenkor mit csináltok?
2009. okt. 7. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt! A baba nem óramű pontossággal eszik!Mint ahogy a felnőttek sem!Rugalmasnak kell lenni, és nem mindent a szakkönyvek szerint csinálni!
2009. okt. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk inkább az uzsonna szokott elmaradni, ha elalszik a fiam, én nem csinálok belőle ügyet. Legfeljebb hamarabb kér vacsorát és többet eszik. És olyan is előfordul ritkán, hogy pont kaja időben csak cicit fogad el. Szerintem ez nem gond. 11 hónapos.
2009. okt. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké, akkor ugye, nem vészes ha kimarad.
2009. okt. 7. 12:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is előfordult, hogy néha kimaradt egy-egy etetés, de nem izgultam rajta, mivel eszem ágában sem volt felkelteni a gyereket, csak azért, mert kajaidő lett volna. :) Nincs ezzel semmi gond, csak picit elcsúsztak az etetések.
2009. okt. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!