Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan 6 hónapos kislánynál,...

Lassan 6 hónapos kislánynál, hogy lehet rendszert kialakítani?

Figyelt kérdés
úgy érzem nálunk ez eddig kimaradt,pedig szeretném,de nagyon hisztis kislány és sokat megyünk vele ,mert akkor jól érzi magát kevés amit otthon ülünk egész nap, de valahaogy úgy érzem nem alakúlt ki rendszer csak az esti füri ,de az elalvás már változó,vannak anyukák akik percre pontosan leírják egy napjukat na ez az ami nem megy nálunk!Ez baj?későbbiekben hátránya lesz ebből?Még ki lehet alakítani?és ha igen akkor hogyan?
2009. szept. 2. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
rendszert úgy lehet kialakítani, ha sokat vagytok otthon. amúgy szerintem nem. nálunk van vmi, de ha elmegyünk minden borul. szóval esetleg télne próbáld, hha nem mentek annyit. kaja, alvás legyen kb ugyanakkor. ennyi.
2009. szept. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első válaszolónak sajnos igaza van. Az otthon nyúnyjt rendszerességet, biztonságot a babának, legalábbis én így vettem észre. A sétán kívül minden borítja a "menetrendünket": nagymamalátogatás, dokinénéni...). Én az első napokban olvastam, hogy milyen fontos a babának a megszokott napirend : pelus, torna, evés, játék, alvás. igyekeztem akkor is betartani, amikor a rokonok is itt voltak, nem nézve, hogy haragudni fognak. 6 hónaposan nehezebb lesz... Mindenesetre megpróbálhatod.. hátha.
2009. szept. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lányom 6 hónapos lesz napokon belül és ha egyszer nem alszik el,akkor borul a kialakulófélben lévő napirend,márpedig aza alvás elég rapszodikus nála, úgyhogy ebből következik, hogy nincsen napirendünk.

Mi is sokat megyünk, de legalább akkor alszik, nézelődik, minden érdekli, mosolyog.

Most kezdi felfedezni a világot.

Jobban elvan, ha nem otthon vagyunk.

Meg csomószor muszály menni, intézni ezt-azt., nagyobbat vinni-hozni a suliba/ból.

Amúgy múlt héten jöttünk haza Görögországból, 2 hétig voltunk, jobban elvolt, mint itthon.

AZ éjszakai autóutat oda és vissza simán bírta, végig aludt.

2009. szept. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!