Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fogja kinőni ezt az...

Mikor fogja kinőni ezt az esti hisztit a babám?

Figyelt kérdés
8 hetes a fiam, és minden este ugyanolyan: Kb 8 óra fele elkezdi a hisztit, csak kézben van el. Főleg úgy,hogy sétálok vele a lakásban. Ha leteszem, megint hisztizik. Kb 11 fele alszik el, de azt sem a kiságyban, ott az Istennek sem hajlandó elaludni, csak ha már mélyen alszik, akkor tudom berakni oda... De utána rendesen alszik éjjel,max 2szer ébred szopizni. Cumit ilyenkor nem fogadja el. Ki fogja ezt nőni?
2013. jan. 30. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
ki fogja nőni, néhányszor... lesznek jobb és rosszabb időszakok. De semmiképp sem nevezném ezt klasszikus értelemben vett hisztinek.
2013. jan. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem egy kicsit nyugodj meg mert ez még semmi.
2013. jan. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ez nem hiszti,..esetleg nem hasfájós?
2013. jan. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Az enyém ugyanezt csinálja,csakmár 5 hónapos, pedig nem is fogtuk sokat. Nem tudom mi a megoldás,most írtam ki kérdést én is,mert nagyon nehéz így:(:(
2013. jan. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az enyém is pont ennyi idős:)Egy kisbaba még nem hisztizik!!Az ő sírásának mindíg oka van!A mai modern világban nagyon sok inger éri,amit egy ilyen kicsi baba számára sok.Ha nem a hasa fáj,akkor valószínűbb,hogy a nap végére túlterhelt lesz,és nagyon fáradt.Ezért sír.Nálunk is így van,csak ringatással alszik el,és napközben is folyton ölben van.
2013. jan. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az én fiam is ilyen volt, pedig nem volt hasfájós. 3 hónapos korától hajlandó egy hang nélkül elaludni. Igaz, azóta voltak jobb, meg rosszabb éjszakák (már 15 hónapos) de az elalvás addig volt horror.
2013. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Az èn fiam 10 hònapos ès csak kèzben vagy cicin alszik el, de nyugi majd kinovi elobb utobb. Mèg nem làttam olyan tizenèvest aki igy alszik el. Olyan hamar megnonek, mìg picik addig babusgassuk oket kèsobb ugyse hagyjàk
2013. jan. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy ennyi idős kisbaba nem tud hisztizni. Az majd sokkal később jön.

Teljesen normális, hogy igényli a testközelséget, a babusgatást, a szeretgetést, te pedig azért vagy az anyja, hogy ezt megadd neki.

Igen, ki fogja nőni, ha megadod neki azt, amire szüksége van. Ha hagyod üvölteni egyedül a kiságyban, akkor viszont nem fogja kinőni, görcsösen kapaszkodni fog beléd később is, mert nem fog benne kialakulni a bizalom, úgy fogja érezni, hogy ha nem ragaszkodik hozzád foggal-körömmel, akkor magára hagyod.

2013. jan. 31. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nos, nem hasfájós szerencsére. És ilyenkor ha felvesszük, már abba is hagyja a sírást többnyire.

És oké, hogy kicsi, én meg az anyja vagyok. Nagyon imádom, és nem szoktam sírni hagyni, hisz megszakad a szivem. De azt tudom, hogy a barátnőmnél ugyanez volt első gyereknél, hogy folyton vele kellett foglalkozni. Ma 16 hónapos, és ha kimegy a wc-re, akkor már üvölt a gyerek. Kivéve, ha tv-t néz, és leköti a műsor. Szóval ezt sem akarom.

Mint ahogy annak sem örülök, hogy ezzel a sírás dologgal odaszokott mellénk az ágyba, és ott alszik el, és mint irtam, csak akkor tudom a kiságyba rakni, ha mélyen alszik. A légzésfigyelője is ott van és nem tudom, késöbb milyen lesz leszoktatni erről.

2013. jan. 31. 08:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Már írtam,hogy az enyém pont ennyi idős két hete bármikor leteszem a nap folyamán,ordít.Ez egy nehéz időszak,mert ahhoz már nagy,hogy egyhelyben feküdjön,ahhoz viszont kicsi,hogy fogjon és játszon..A közelségedre van szüksége,ilyenkor alakul ki a kötődés,hogyha sír,ott vagy.Egyértelmű,hogy nem hagyjuk sírni.Sokáig így lesz ez,16 hónaposan is kicsi ahhoz.hogy egyedül legyen.Abban a korban viszont nem baj,ha anya után megy még wc-re is,azáltal tanul,hogy mindent megfigyel,hogyan kell csinálni.Pl.a szobatisztaságot ebben az esetben.Az ágyból való kiszoktatás meg gyerekfüggő.A nagyfiam 6 éves koráig velem aludt és nem önszántából került ki az ágyunkból.9 éves múlt,de nem lehet külön szobába sem rakni.A középső fiam 3 éves koráig aludt velem.Ágyat kapott és azóta minden nehézség nélkül különalszik.Ezt azért írom,mert nem egyformák a gyerekek igényei,még a testvéreké sem!Erről sokat lehetne beszélni,de már így is sokat írtam.:)Kitartás.Ilyenkor kell babusgatni őket,amíg igénylik,mert nagyon gyorsan felnőnek és akkor már mindegy lesz...
2013. jan. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!