Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már akinek beriasztott a...

Volt már akinek beriasztott a légzésfigyelője?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem is egyszer de csak mélyen aludt vagy lemászott róla nyugi:)
2009. szept. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk kezdetben minden éjszaka riasztott, volt hogy 4-5 alkalommal is. Mindig ugrottunk, ráztuk a babát, de mélyen aludt mmindig.
2009. szept. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hajjaj! Régi típusú Baby Controllunk volt, 2 hónapos korában folyton riasztott! Aztán átállítottuk nagyobb érzékenységre, és hónapokig rendben volt. Mígnem mostanában 7 hónapos kora táján ismét nekiállt riasztgatni, dühömben már be sem kapcsoltam éjjelre, de nem voltam nyugodt. Aztán kiverte a biztosítékot, mikor a be sem kapcsolt készülék csipogott!!! Elküldtem a szervízbe, pár napon belül vissza is küdték, és tulajdonképpen egy teljesen új készülékre cserélték. Tehát érdemes időnként átnézetni a készüléket is! Nincs annál rosszabb, ilyenre ébredni. Bár lenne.....
2009. szept. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Angelcare van, de amikor nagyon mélyen alszik mindíg beriaszt. Volt, hogy egész éjjel ott ültem mellette, kezem a mellkasán holott semmi nem volt csak édesen aludt... Hat hónaposan ki is vettem alóla.
2009. szept. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3 hetes a kisfiam és újabban a légzésfigyelő 1-2szer nagyobb alvásoknál beriaszt. Persze mire odaérünk, addigra már abba is marad a riasztás, vagy még 1-2t szól, de a baba lélegzik. Pont elkezdtem rajta gondolkozni mi a fene lehet, de látom másoknál is van... Angelcare
2009. szept. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!