Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány óra alvást lehet elvárni...

Hány óra alvást lehet elvárni egy 6-7 hónapos csecsemőtől éjszaka? Úgy, hogy nem ébred fel közben.

Figyelt kérdés

2013. febr. 1. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak a lányomról tudok nyilatkozni. Ő 10-11 órát alszik este.
2013. febr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Azt olvastam a Suttogóban, hogy 4 hónapos kortól elvárás, hogy 6 órát aludjanak egy huzamban. Az egyetlen probléma, hogy az én gyerekeim nem olvasták a Suttogót. :) Szóval az enyém ha 3 órát alszik egyszerre, én már örülök.
2013. febr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fiam ennyi idősen este 8 és reggel 4-5 között végig aludt. A lányom most ennyi idős, és általában 4 óra a maximum, amit egyhuzamban alszik:(
2013. febr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk teljesen változó volt, volt, hogy 12-t aludt, volt, hogy 5x kelt ennyi idő alatt szopizni, ha fogzott pl.
2013. febr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom fél éves múlott, és 4 hónapos kora óta átalussza az éjszakát! Este 9-től alszik reggel fél 8-ig kb.
2013. febr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!