Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek van olyan ismerős...

Nektek van olyan ismerős akinél a picinek valamitől valami baja lett?

Figyelt kérdés
Igazából azért kérdezem,hogy van e esetleg olyan amire nem figyelünk oda eléggé,de baj lehet belőle!
2013. febr. 2. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Mire/mikre gondolsz pontosabban? (Nekünk volt, hogy nem figyeltünk eléggé és leesett az ágyról,szerencsére nem lett baja. Ilyesmikre gondolsz?)
2013. febr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát pl ilyenekre! De pont azért gondoltam erre a kérdésre,hogy mik történhetnek amire nem is gondoltam volna! Köszi a választ!
2013. febr. 2. 12:27
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk a faluban fulladt meg egy 2 éves gyerek kukoricától.


Ha arra gondolsz, hogy ezer dolgot hallani... akkor arra gondolj hogy egy kisbaba fejlödésben van és lehet egy rossz hozzá táplálás nem most fogja elrontani a gyomrát, hanem 60 évesen képtelen lesz zsírosabb füszeresebbet enni, mert most a kialakuló félben lévö gyomrát tönkre teszed.

aztán pl ha valaki nem védi a naptól eléggé a gyerekét, akkor kb 30 évre rá jelennek meg az elsö rosszindulatú elváltozások.

aztán habtapi és sok müanyag dologban rákkeltö dolgok vannak. nem most lesz rákos a gyerek hanem mondjuk 30-40 évesen alakul ki gyomorrák ezeknek a bébie korban való rágcsálásától.


Szóval mindig arra gondolj, hogy nem kell hogy most baja legyen töle, de mi szülök azért is felelösek vagyunk hogy felnöttként se legyen baja. nekem nem mindegy hogy 40 vagy 80 évig él a gyermekem.

2013. febr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz pontosan? Mindenre oda kell figyelni, mert a legártatlanabbnak tűnő dologból is baj lehet.
2013. febr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Habtapi? Az mi? Én is megpróbálom természetesen egészségesen táplálni nekem ez egyértelmű!
2013. febr. 2. 12:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Van olyan is, hogy nem akarunk szembe nézni a problémával. Épp itt történt korábban, hogy egy anyuka aggódott, mert kancsalnak látta a kisbabáját. 80% azt írta neki, hogy majd kinövi, meg ilyen korban normális. Páran pedig írták, hogy szerintük is kancsal egy picit,(képet rakott róla) érdemes lenne megmutatni orvosnak, de ők meg tapintatosan igyekezték ezt tálalni. Ennek az lett az eredménye,hogy az anyuka a többség válaszát fogadta el, hogy nincs semmi gond. Sajnáltam, de mégse mertem neki nyomatékosan megmondani, hogy szerintem is van valami gond. (Hátha most magára ismer,bár erre kevés esély van)

Az a lényeg, hogy elfogultak vagyunk, (a mi babánk csak egészséges lehet) mi anyukák,de figyeljünk oda, mert lehet, hogy néha pont ezzel követünk el hibát.

2013. febr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gyönyörűséges ***** válasza:

Habtapi: az a szőnyeg, amit vesz a szülő a babának, hogy mászkáljon rajta, üljön rajta stb... van mesefigurás és egyéb változatai... ilyen puzzle darabokból áll. Na, és abból a babák képesek kikapargatni a szemeket, mert tetszik a rajta lévő minta és elkezdi kaparászni, majd szépen lenyeli... és ez balesetveszélye.


Na, én ezért vettem fittnes szőnyeget a decatlonban, és ha rajta ül, akkor a játékaival foglalkozik, nem pedig azzal, hogy a szürke szőnyeget kapirgálja, ja és nagyon nehéz ebből kiszedni a szemeket.

2013. febr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!