Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lett a kisfiammal,2 hét...

Mi lett a kisfiammal,2 hét múlva 2 éves és nem lehet ráismerni? Többi lent

Figyelt kérdés

Mindenért sír, amit nem engedünk meg neki, előtte ez nem volt jellemző.

De ami a legkiborítóbb,hogy este nem tudjuk lefektetni.

Eddig mindig 21 órakor szépen betettük a kiságyba, és gyönyörűen elaludt.

Eleinte csak éjszaka kellett áthozni hozzánk, egyszerűen nem akart a helyén maradni.

Most meg már nem tudjuk őt beletenni a kiságyba.

Kedden pl.letettük aludni....egyből áll fel és ordít, de annyira, hogy egy pár perc alatt már össze is hányta magát, mire bementünk hozzá.

Ez mi?

Mi tévő legyek?

Teljesen tanácstalan vagyok.....mióta velünk alszik, azóta alig alszunk valamennyit,egyébként ő sem alszik jól.

Segítsetek!

Köszönöm


2013. febr. 2. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Rácsos ágyban alszik? Nekünk segített, hogy lecseréltük egy leesésgátlós kiságyra, és én mellé fekszem mikor lefekszik, szopizik (csak cicin alszik el), és ha elaludt, akkor csak kikelek mellőle. Mondjuk mi még egy szobában alszunk vele, 15 hónapos. Éjjel még többször kel, ezért még ne tettük külön szobába, mert éjjel ugyanez a menetrend ha felébred.

Nem lehet, hogy valami szorongás jött rá éppen, fél egyedül, azért nem akar elaludni?

Lehet, hogy segítene, ha esetleg egy ideig te is mellette feküdnél amíg elalszik.

Mondjuk nekem alapból utálta a rácsos ágyat, azért is cseréltük le ilyen hamar.

2013. febr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!