Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki ennyire a napirendet...

Mindenki ennyire a napirendet követi a gyerek nevelésénél?

Figyelt kérdés

Lehet velem van a baj, de én nem figyeltem hogy hány óra van csak ettünk amikor éhes volt ha kellett óránként, aludtunk ha álmos volt. Legfeljebb az esti fürdést próbáltam azonos időben. Most meg nap mint nap olvasom, hogy a napirend. Jó kell a gyereknek a szokás de nem durva hogy 8 kor reggeli. 9-től. 10-ig. séta meg hasonló. Be van osztva az egész nap mintha a katonaságnál lennénk. Ti hogy csináljátok?

A gyerek sem alszik egyformán, lehet nyűgösebb és akkor felborul az egész napirend?

Nem bántani akarok senkit csak érdekel mások is vannak akik nem figyelik az órát, hanem csak a csecsemő jelzéseit?

Köszönöm mindenkinek aki nem veszekedni akar.


2009. szept. 3. 16:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok az uzsi meg a 7 órai vacsi kimaradt :D
2009. szept. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk sincs különösebben napirendünk.Egyedűl az esti fürdés, szopi és alvás fix.1-2x tolódik csak kicsit.a nappali alvások nagyából ugyanabban az időben vannak, 11 és 15-15:30.De van hogy az is borúl, mert nem alszik mindig ugyanannyit így nyűgösebb.
2009. szept. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

17.22-nek nem óránként aludtunk, hanem óránként szopiztunk ha kellett. Így értettem.

Köszi.

2009. szept. 4. 07:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!