Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen lesz ha hazaviszem a...

Milyen lesz ha hazaviszem a babát a 2 éves fiunk mellé?

Figyelt kérdés

Kisfiunk 2 éves és két hónapos. A második baba most született meg. Haza megyünk néhány napon belül és most kezdek pánikolni, hogy mi lesz. A fiamat nagyon szeretem és a kislányunkat is, de félek, hogy rosszul fogok csinálni mindent és elhanyagolom majd stb...

Kinek milyen volt??



2013. febr. 2. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztosan az elején nehéz lesz de szerintem mindent jól fogsz csinálni.

Én most várom a tesót ő majdnem 3 éves lesz mire megérkezik és ezen már én is gondolkodtam, hogy mi lesz ha a kicsi meglesz.

2013. febr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez gyerek függő is!


de az elején nem lesz könnyű.-pláne hogy ha féltékenységi rohamai lesznek, mint nálunk.

vele is sokat kell foglalkoznod,és megbeszélni vele,hogy őt is nagyon szereted.

2013. febr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Gratulálok!!!

Az enyémek között 2 év van (1 nap eltéréssel).

Amikor hazavittük a pici lányt, megbeszéltem mindenkivel, hogy ne rohanják le, hogy milyen édes, aranyos, picike, stb.

Amikor jöttek hozzánk, akkor is először a ”nagyfiút” üdvözölték pár szóval. Én a hazajövetel utáni napon már mentem külön sétálni a fiammal (persze attól is függ, hogy hogy érzed magad, nekem a 2. gyereknél már nem volt olyan vészes a gátsebem).

Szoptatásoknál mindig hívtam, hogy ő is bújjon hozzám.

Plusz pontot szereztünk azzal, hogy a lányom ”hozott”ajándékba egy kis buszt a kórházból.

Mindezek ellenére a testvérféltékenység megjelent időnként, de nem kergettek az őrületbe-:) .

Most 8 és 10 évesen annál inkább, de közel 2,5 éve újabb babát szültem, vele szemben már nem volt gond a nagyokkal.

Sok sikert!

2013. febr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!