Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bent lehet maradni a kórházban...

Bent lehet maradni a kórházban, ha korábban született a baba és átkerül a koraszülött osztályra?

Figyelt kérdés
A babával minden ok, csak pici még a súlya és híznia kell. Bent maradhat az anyuka?
2013. febr. 3. 12:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen, Zalaegerszegen van koraszülött rooming-in, én is megjártam már kétszer. De gondolom kórháza válogatja. Nálunk nagyon, hogy van ilyen, mert még inkubátorban is kiteszik a babát a PIC-ből, ha alkalmas rá és mellette lehetsz 24 órában. Melyik kórházban szült az anyuka?
2013. febr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
lányom korababa volt. miután kivették a varratot "kismamaszállóra" kerültem és onnan jártam a lányomhoz. de volt olyan is hogy anyuka még a nőgyógyón volt, a baba lekerült a PIC-re majd két nap után vitték vissza az osztályra és ott volt még egy hetet anyuka és a gyerek is.
2013. febr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ahogy olvasom, minden korhazban mas, de igen, a betegjogok koze tartozik az is, hogy a gyermekeddel maradhatsz. Termeszetesen mivel a PIC az egy intenziv osztaly nem tudsz vele lenni 24 oraban, de ha van kismamaszallo, akkor te is a korhazban lehetsz es a leheto legtobb idot a babaval toltheted. Eloforulhat, hogy a vizit vagy valmilyen beavatkozas ideje alatt megkernek, hogy faradj ki a korterembol, ejszaka a sajat azobadban pihensz de termeszetesen a gyermeked kozeleben lehetsz. Nem erdemes hazajarogatni, mert a fertozesek megelozese erdekeben neked es a babanak is jobb, ha minel kevesebb emberrel talalkozol.
2013. febr. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!