Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár hónapos babátokat miben...

Eszo kérdése:

Pár hónapos babátokat miben altatjátok? Van külön pizsije?

Figyelt kérdés

nálunk úgy van, hog este fürdés után kap tiszta rucit, és abban van másnap fürdésig, ha nem éri baleset.

jó ez így?vagy külön kellene lenni pizsinek és nappali ruhának?

8 hetes


2013. febr. 4. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem jó így! ha már elkezd kúszni-mászni, kanalasakat enni, akkor még moshatsz rá eleget! :))
2013. febr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nálunk az elejétöl van külön pizsi. ezt este rájadjuk és reggel levesszük.

a védönö mondta hogy ez azért is jó, mert tudatosul ezzel is hogy nappal és éjszaka van, vagy is éjszaka alvás.

2013. febr. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Jégtánc ***** válasza:
Gyermekeimnek,már születése óta külön volt az alvó ruhájuk.Este fürdés után body és alvó rugi,reggel csere.
2013. febr. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi is így csináljuk, 2 hónapos a lányom.

Fürdéstől fürdésig van rajta a ruha+akkor cserélem, ha átázik a pelus.

Nálunk tudja, hogy éjszaka jön, hogy fürdés után lekapcsolom a nagylámpát és a hálózsákjába beteszem, így jön az utolsó evés lefekvés előtt.

Egyből elalszik utána.

2013. febr. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Este kap tisztát, és az van rajta másnap estig. Tudja, hogyha fürdés és öltözés van, akkor aludni fog. Éjjelre egyébként a body és tipegő fölé kap egy thermo kezeslábast, mert mindig kitakarózik a hálózsákban meg nem tud mozogni és sír. Az a pizsi, azt nappal nem viseli.
2013. febr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is így csináltam. Kb. 4 hós korában kezdtem el szoktatni, hogy külön alvós, és külön nappali ruci, de ez is a hozzátáplálás miatt, elég sok mindent leeszik, hiába az előke :)
2013. febr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Úgy csinálom, ahogy Te.
2013. febr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sógornőmék így csinálták, ahogy te.

Én inkább sima fehér Tesco-s pizsiben+hálózsákban altattam.

2013. febr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 frászkarikaborsó ***** válasza:
nincs, hálózsákja van de nem nagyon használjuk még (3 hós). Én is így csinálom, azzal a külömnbséggel hogy csak akkor öltöztetem át ha baleset van, fürdéskor ha tiszta rajta a ruha akkor nem adok rá másikat. Úgyis ki kell cserélni baleset miatt napi kb 1x :)
2013. febr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 porcukormókus ***** válasza:
Nalunk van alvos szerko mindket gyekocnel, a kezdetektol fogva.
2013. febr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!