Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jártok a babával tanácsadásra?

Jártok a babával tanácsadásra?

Figyelt kérdés
6 hós koráig gyakran találkoztam az orvossal, oltások miatt, védőnő is jött..Még talán 7 hósan is volt egy nem kötelező oltása...De utána nem vittem, aztán jött a védőnő pár jó mva, hogy menjek, mert már rég látta az orvos! De minek?? Ha nincs kérdésem, és minden rendben?A súlygyarapodás úgy is lelassul, azt sem kell havonta nézegetni...
2013. febr. 4. 14:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
65%
15 hónapos a lányom de minden hónapban egyszer megyünk,lemérik,megvizsgálják ennyi.Nekem is jó ha tudom minden rendben.Szerencsére beteg is csak egyszer volt.igaz nekünk a védőnő is jó fej,lelkiismeretes.
2013. febr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
47%
Kedves 62%-os, a mi védőnőnk lelkiismeretes, nem kiégett, pedig már elmúlt 50. Bár letagadhat 10 évet:) Én nem bántam, ha benézett hozzánk, ez a dolga, nekem meg az, hogy a gyerekek érdekét szem előtt tartsam. Rosszat nem tett egyik fél sem:) Ez így lenne természetes mindenhol:)
2013. febr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hàt hetente nekem is sok lenne a vèdonobol. Mi 6 hònapos koràig havonta mentunk tanàcsadàsra, majd 8 ès 10 hànaposan. Legkozelebb 1 èvesen kell vinnem, ilyenkor az orvos ès a vèdono is làtja. Ill. az elso 3 hònapban hàzhoz jott hvonta 1-szer
2013. febr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!