Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy végre a...

Mit tegyek, hogy végre a kiságyban is elaludjon?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem alszik el a lányom magától, sem a kiságyban sem mellettem,sem cicin,vagy babakocsi vagy pihenőszék.

Ez megy 2 hónapja,mióta megtanult hasra fordulni, már kúszik, négykézlábazik,és mikor lerakom aludni, rögötn áll is négykézlábra.

Kész rémálom minden altatás. Mit tegyek? Türelem vagy van valami megoldás??

Arról nem beszélve,hogy éjszaka is legalább10 alkalommal ébred. PEdig ott is már mindent megpróbáltunk, később fürdetni, szoba hőmérsékletén változtatni, ruhaján, másik takaró, más szobaelrendezés, másik szoba:(:(


2013. febr. 5. 14:53
 1/6 Jégtánc ***** válasza:
Sír is,mikor lefekteted?
2013. febr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Lerakom, pár percig elvan, de rögtön sír:(:(

Próbáltam sírni ahgyni kicsit, de nem jött be:(:(

2013. febr. 5. 14:55
 3/6 Jégtánc ***** válasza:
Lehet hogy csak a türelem segít.Ennivaló elég még neki? Lehet megkezdődött a fogzás is?
2013. febr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A mi kisfiúnk most lesz 3 hónapos. Kb 2 hete alszik el magától a kiságyban a forgó, zenélő macijaira. Ahogy nézegeti teljesen beájul rajtuk. Próbáljátok ti is ki azt a pörgős figurákat a kiságy fölé. Éjjelre egy rövidőjjú body-t és egy hosszú rugit szoktam ráadni és egy pléddel takarom be. Így se melege, se nem fázik.
2013. febr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ZEnélő forgója van, és ugyanúgy öltöztetem, ahogy te kedves 3. válaszoló
2013. febr. 5. 14:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Fú, hát akkor nemtudom, lehet majd ugyanígy járok, mint Te ha enyém is elkezd kúszni meg forogni :)
2013. febr. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!