Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos baba eheti?

7 hónapos baba eheti?

Figyelt kérdés
Vajas kenyér barna kenyérből, gyümölcsjoghurt (krémes nem darabos), californiai paprika.
2013. febr. 6. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Paprikával várnék még 1 hónapot, de lehet nem lenne semmi baja tőle.

A többit eheti, gyümölcsjoghurt barackos vagy banános legyen, ne bogyós gyümölcsből. Adhatsz neki krémtúrót is, vagy kefírt, sajtot is már.

2013. febr. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vajas kenyeret ennyi idős koromban már nekem is nyomták ezerrel, de most azt mondják h nem jó, ne, 1 de inkább 2 éves kor fölött. Gyümölcsjoghurtot tele szokták pakolni ízesítővel, édesítővel cukorral stb. szóval szerintem vegyél sima natúr joghurtot az is ízleni fog neki, ha akarod turmixolhatsz bele friss gyümölcsöt te, banán alma, stb. Tejpép is jó. californiai paprika is Ok szerintem.
2013. febr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lányom 7 hós, de nekem ilyet eszembe sem jutott adni neki.

Vaj az tiszta zsír. a kenyeret még nem tudná elrágni. (második baba, az elsö is csak 8 hósan volt késsz rá)

Gyümölcsjoghurtot sem adtam neki. paprikát meg nagyon nehéz megemészteni, azt 1 éves kor alatt tuti nem adnék neki.

föleg nem ilyenkor télen amikor vegyszerezik ezerrel öket.

2013. febr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Én csak 8 hónaposan vezettem be a glutént, vagyis a kenyeret.
2013. febr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Jégtánc ***** válasza:
100%
Joghurtot én is natúrt adok ,gyümölcsöt beleteszem.Az a legfinomabb:) Vajas kenyérrel várnék még én is.Sajtkrémessel kezd majd inkább jövő hónapban.Paprikát én még nem adok,pedig most már 1 éves a lányom.Nehezen emésztőnek tartom babáknak.Túrót is adhatsz neki,az is finom gyümölccsel,vagy gesztenyét
2013. febr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az enyém is 7 hónapos, de nem adnám neki egyiket se. max natúr joghurtot gyümölccsel turmixolva. vagy talán a kaliforniai paprikát megpárolva. hiába van kint a foguk, tépni már tudnak, de rágni még nem, a frász jönne rám ha leharapna egy nagyobb darabot és ott krákogna tőle...a védőnőm az olajat is 8 hónapostól mondja, nemhogy a vajat. a barna kenyér meg lehet túl tömény még a gyomruknak, akkor inkább a fehérkenyér. persze nem azt mondom, hogy ha odaadod neki baja lesz, nem lesz tőle semmi baja, csak én nem adnám még. :)
2013. febr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A paprikát nem enné csak szopogatnà.a kenyeret meg apró darabokban gondoltam.
2013. febr. 6. 12:59
 8/9 anonim ***** válasza:
valaki aki ért is hozzá, a gyümölcsös joghurtokról: [link]
2013. febr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ezen a videoklinikán amúgy rengeteg jó videó van, érdemes ott is nézelődni ha kérdésed van nem csak itt
2013. febr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!